reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Może się orientujecie dziewuchy... dostałam dzisiaj z pracy wiadomość o skierowaniu na badania okresowe.. Ja niby jestem 7+4, ale w pracy się jeszcze nie pochwaliłam 🤷‍♀️ powiedzcie mi wyjdzie to na badaniach? Chyba nie badają tam przecież bety?
 
reklama
Kochane witam się z Wami po wizycie.. Otóż mamy naszego maleńkiego kropeczka serduszko bije wszystko zgadza się z dniem ostatniej miesiączki dzisiaj 6+1 .. Kolejna wizyta za 3 tygodnie. Dostałam leki ze względu na wczesniejsze poronienie bo to musi być profilaktycznie i lek na mdłości ❤ tak bardzo się cieszę z naszego maluszka! 🥰😍dziękuję za kciuki ❤
Jakie leki Ci przepisał? Mi pomimo poronienia z kwietnia nic nie przepisał i nie wiem czy nie powinnam sama wyjść z sugestią
 
Może się orientujecie dziewuchy... dostałam dzisiaj z pracy wiadomość o skierowaniu na badania okresowe.. Ja niby jestem 7+4, ale w pracy się jeszcze nie pochwaliłam 🤷‍♀️ powiedzcie mi wyjdzie to na badaniach? Chyba nie badają tam przecież bety?
Nie raczej nic nie wyjdzie na takich badaniach 🙂 choć mi jak robili ekg serca to w wywiadzie pytali czy jestem w ciąży. Zależy jakie tam masz badania, bo z samej krwi nie wyjdzie, ewentualnie z wywiadu.
 
Może się orientujecie dziewuchy... dostałam dzisiaj z pracy wiadomość o skierowaniu na badania okresowe.. Ja niby jestem 7+4, ale w pracy się jeszcze nie pochwaliłam 🤷‍♀️ powiedzcie mi wyjdzie to na badaniach? Chyba nie badają tam przecież bety?
Pewnie zależy od rodzaju pracy, może gdy ktoś pracuje fizycznie, to lekarz może o to zapytać, ale nie wiem, nie znam się.
Ja byłam tydzień temu na okresowych, byłam w 6 tygodniu, nic nie powiedziałam, nikt o nic nie pytał
 
@pestka339 ja jak się zaczęło to wszystko to miałam całymi dniami mdłości... potem zaczęło się nasilać i zmieniać, zaczęło łapać zaraz po przebudzeniu, a potem po obiedzie + wieczór. Normalnie ukłony dla każdej z mam... ile to trzeba przejść :o szacun!
Ja też mecze się całymi dniami. Nie jem prawie nic. Od dziś zaczynam się zmuszać do jedzenia bo inaczej będzie źle.
 
Ja też dzisiaj idę na wizytę 😪 wiadomo, że nie będę się miała czym pochwalić 🥲 ale będę szczęśliwa jak uda mi się dostać skierowanie do szpitala do którego się umówiłam. W dodatku przez moje miasto i dzielnicę leci dzisiaj tour de pologne i nawet nie mogę tam normalnie zajechać samochodem... Komunikacją też będzie ciężko 🤣 biednemu zawsze wiatr w oczy, narazie staram się śmiać przez łzy 🫣 Pozostałym wizytującym życzę radości :)
 
Jestem dziś nie do życia… okropnie się nie wyspałam, ponieważ problematyczny sąsiad postanowił znów uprzykrzać nam życie i do północy wył kompresorem pod oknem sypialni. To już nie pierwsza taka akcja…
Ja mam sąsiadkę, która na ścianie mojej sypialni (za moją głową) powiesiła u siebie TV. Ogląda go tak głośno, że ja słyszę dialogi w filmie u siebie (nowe budownictwo) i niestety sąsiadka zasypia przy nim.. W efekcie 2-3 w nocy a ja mam w sypialni seanse filmowe. Mam duże problemy z zasypianiem i brałam wcześniej na to ziołowe leki, których oczywiście w ciąży mi nie wolno.. Mam przechlapane teraz, a na sąsiadkę nic nie działa. Jak zadzwonię i proszę, żeby oglądała ciszej, to ciszej jest tylko tego dnia.. Także totalnie rozumiem..
 
reklama
jak ja doceniam moich obecnych sąsiadów <3 aż żal się wyprowadzać, jak maluszek się urodzi/podrośnie :(
mili, pomocni itp.
jedyne czego się obawiamy to pojawienia ostatnich lokatorów - starsze małżeństwo i obawiamy się, że może być "czepliwe"
 
Do góry