reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Ja nie mam sąsiadów tzn mam ale 100 metrów dalej wiec żadne z nas nie jest czepliwe i sobie nie mamy jak przeszkadzać 😀 wczoraj się dobrze czułam a dzisjaj gorzej nie mam apetytu a myśl co zrobić na obiad już mnie odrzuca i mdli na sama myśl…
 
reklama
Ja nie mam sąsiadów tzn mam ale 100 metrów dalej wiec żadne z nas nie jest czepliwe i sobie nie mamy jak przeszkadzać 😀 wczoraj się dobrze czułam a dzisjaj gorzej nie mam apetytu a myśl co zrobić na obiad już mnie odrzuca i mdli na sama myśl…
Właśnie dlatego moim planem na życie jest domek 😍 Pozytywnie zazdroszczę ✊🏻
 
Właśnie dlatego moim planem na życie jest domek 😍 Pozytywnie zazdroszczę ✊🏻
jeszgze jest dużo do roboty ale już tam nocujemy się śmieje ze skończymy pewnie na 40 tke za 8 lat ale uwolniłam się od miasta. całe życie mieszkałam w kamienicy a teraz na wsi blisko miasta z duża działka tam czas wolno leci faktycznie polecam 😍
 
Hej. Bierzecie jakieś leki na ból głowy? Jeśli tak to jakie ? Tak mnie boli głowa dzisiaj okropnie
Nie wiem czy mogę wziąć jakas tabletkę przeciwbólową 😒
 
Może się orientujecie dziewuchy... dostałam dzisiaj z pracy wiadomość o skierowaniu na badania okresowe.. Ja niby jestem 7+4, ale w pracy się jeszcze nie pochwaliłam 🤷‍♀️ powiedzcie mi wyjdzie to na badaniach? Chyba nie badają tam przecież bety?
Jak nie masz pracy gdzie np roboa rtg pluc to raczej nie.
 
Dziewczyny ostatnio sporo informacji bylo w prasie o strasznych sytuacjach ze szpitali. Ze lekarze za dlugo z czyms zwlekali i tym podobne. Przy poerwszej ciazy wgl noe czulam lęku o siebie i dziecko. Czulam ze jakby co sie o nas lekarze zaopiekuja. Teraz jestem wystraszona. Zwlaszcza ze w domu 4 latek i nie wyobrazam sobie by mi soe cos stalo.
 
reklama
Dziewczyny ostatnio sporo informacji bylo w prasie o strasznych sytuacjach ze szpitali. Ze lekarze za dlugo z czyms zwlekali i tym podobne. Przy poerwszej ciazy wgl noe czulam lęku o siebie i dziecko. Czulam ze jakby co sie o nas lekarze zaopiekuja. Teraz jestem wystraszona. Zwlaszcza ze w domu 4 latek i nie wyobrazam sobie by mi soe cos stalo.
Rozumiem Cie i sama jak wychodzą nowe newsy to wariuję. Teraz staram się podchodzić na chłodno do nowych afer, cześć z nich jest niestety wynikiem manipulacji i chęcią ożywienia społeczeństwa. Staram sie tłumaczyć sobie, ze o tysiącach sytuacji, gdzie lekarze jednak pomogli sie nie mówi- a jest ich zdecydowanie więcej. Plus rozsądny prowadzący. Mój jeszcze nie założył karty i czuje, ze ma to głębszy sens.
 
Do góry