reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Ktoś tu ostatnio pisał o potrzebie posiadania domowego USG - też by mi sie przydało :) może żeby nie spadzac przy nim wiekszosci dnia, fajnie byloby gdyby działało na zasadzie - masz jedną dziennie możliwość sprawdzenia czy wszystko ok. Na kolejną wizytę muszę czekać jeszcze 2tygodnie, a to tak długo.. :/
 
Ktoś tu ostatnio pisał o potrzebie posiadania domowego USG - też by mi sie przydało :) może żeby nie spadzac przy nim wiekszosci dnia, fajnie byloby gdyby działało na zasadzie - masz jedną dziennie możliwość sprawdzenia czy wszystko ok. Na kolejną wizytę muszę czekać jeszcze 2tygodnie, a to tak długo.. :/
Ja teraz czekam 3 tygodnie 😐 wizyta już w poniedziałek ale stres na maxa co się dzieje z bobaskiem i czy jest wszystko ok ;( dziś mam taki dzień, że bym usiadła i cały przepłakała 🫣🫣🥺
 
Ja teraz czekam 3 tygodnie 😐 wizyta już w poniedziałek ale stres na maxa co się dzieje z bobaskiem i czy jest wszystko ok ;( dziś mam taki dzień, że bym usiadła i cały przepłakała 🫣🫣🥺
Ściskam Cię Nusia93 bądź dobrej myśli - może jakiś zabawny skecz na youtubie by Cie rozbawił - mnie niezmiennie bawią "Drzwi" KMN trzeba sie czymś zająć, bo to nasze przejmowanie sie i tak nic nie poprawia ;)
 
Ja teraz czekam 3 tygodnie 😐 wizyta już w poniedziałek ale stres na maxa co się dzieje z bobaskiem i czy jest wszystko ok ;( dziś mam taki dzień, że bym usiadła i cały przepłakała 🫣🫣🥺
Ja czekam do 30 sierpnia, wydaje mi się że to wieczność :( nie wiem czy nie zapisze się na dodatkową wizytę żeby miec pewność że wszytsko ok :( a wczoraj miałam taki dzień, że płakałam co chwilę :(
 
reklama
Jakie miałaś wyniki cukru? :D

Hej. Ja dopiero dziś nadrabiam czytanie od poniedziałku😀 wyniki cukru miałam 89-135-90.
Ale na poprzednim badaniu cukier wyszedł mi 99 i lekarz stwierdził że trzeba krzywą robić. Ja byłam prosto po wczasach A tam codziennie kawa na czczo późne śniadanie a potem szaleństwo. Wtedy jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży. Teraz się pilnuję z posiłkami.
 
Do góry