reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny, mam pytanie o bieliznę, a konkretniej o staniki. Dostałam właśnie smsa z mojego ulubionego sklepu z bielizną i zastanawiam się, czy czegoś sobie nie sprezentować 😋. Pytanie tylko, jak mocno rosną piersi w ciąży? O rozmiar? To moja pierwsza ciąża, więc nie wiem jeszcze czego się spodziewać 😆 Póki co staniki których teraz używam są już lekko za ciasne. Zastanawiam się nad zakupem nowych, ale większych o miseczkę. Nie wiem tylko czy za miesiąc znowu nie będę musiała robić zakupów 🙊. Na pewno jest to sprawa indywidualna, ale gdyby któraś z Was chciała się podzielić swoimi przeżyciami, to będę wdzięczna 😄
Mi urosły trzy razy. Na początku ciąży, pod koniec, a jak zaczęłam karmić to już w ogóle kosmos. Także miałam po 2-3 staniki na pierwsze dwa etapy, a do karmienia kolejnych kilka.
 
Dziewczyny ale denerwujecie tym jedzeniem ..ja jestem taka głodna i mam ochotę na wszystko czego obecnie nie mam w domu
 
Dziewczyny, mam pytanie o bieliznę, a konkretniej o staniki. Dostałam właśnie smsa z mojego ulubionego sklepu z bielizną i zastanawiam się, czy czegoś sobie nie sprezentować 😋. Pytanie tylko, jak mocno rosną piersi w ciąży? O rozmiar? To moja pierwsza ciąża, więc nie wiem jeszcze czego się spodziewać 😆 Póki co staniki których teraz używam są już lekko za ciasne. Zastanawiam się nad zakupem nowych, ale większych o miseczkę. Nie wiem tylko czy za miesiąc znowu nie będę musiała robić zakupów 🙊. Na pewno jest to sprawa indywidualna, ale gdyby któraś z Was chciała się podzielić swoimi przeżyciami, to będę wdzięczna 😄
Pi strasznie rosły piersi o 2-3 rizmuary albo i 4 ale np mojej bratowej wogole wszystko zależy od organizmu 🙂
 
Dziewczyny, mam pytanie o bieliznę, a konkretniej o staniki. Dostałam właśnie smsa z mojego ulubionego sklepu z bielizną i zastanawiam się, czy czegoś sobie nie sprezentować 😋. Pytanie tylko, jak mocno rosną piersi w ciąży? O rozmiar? To moja pierwsza ciąża, więc nie wiem jeszcze czego się spodziewać 😆 Póki co staniki których teraz używam są już lekko za ciasne. Zastanawiam się nad zakupem nowych, ale większych o miseczkę. Nie wiem tylko czy za miesiąc znowu nie będę musiała robić zakupów 🙊. Na pewno jest to sprawa indywidualna, ale gdyby któraś z Was chciała się podzielić swoimi przeżyciami, to będę wdzięczna 😄
Ja jestem jakieś 5+5 dzisiaj,a juz wydaje mi się, że są conajmniej pół rozmiaru większe 🙈 Maz potwierdzam, ci chwilę chodzi "sprawdzać "
Aż się boję do jakiego rozmiaru urosną.
 
reklama
Wiecie może czy te białe oscypki niewędzone można jeść w ciąży? Właśnie rodzice mi przywieźli, mam na nie ogromną ochotę ale nie wiem czy się nie powinnam obejść tylko smakiem 😣
Możesz je zjeść na gorąco z żurawiną np. jak lubisz. Powyżej 60 stopni pozbędziesz się ewentualnych bakterii. Ja tak w poprzedniej ciąży zjadałam wszystkie niedozwolone sery w formie zapiekanej itd. :)
 
Do góry