reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

no wlasnie ja najpierw ogarne wyprawke corka do szkoly 🙂 to tez jest spory wydatek a pozniej bede dopiero kupowac sobie poduszke i legginsy ciazowe tez juz mam w planie 😁
Tak, wygodne legginsy to kolejny zakup. 😁
Ja proponuję normalną długą w kształcie C - potem się dość wygodnie dziecko na niej karmi jak się nią opaszesz. Chociaż do samego karmienia lepsza może być taka mniejsza, bo wtedy można się łatwiej plecami oprzeć.
Właśnie myśle, że później dla dziecka kupię takiego mniejszego rogala do karmienia, bo teraz chciałabym jak największą poduchę 😄
 
reklama
Witam koleżanki. Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty :) ja prawdopodobnie jutro się wybiorę z wynikami krzywej. Zobaczymy co powie .

Nareszcie jesteśmy w domu w swoim łóżku i wyspani. A moje psy oszalały z radości.

Piszecie o poduszce do spania ja muszę swoją poszukać bo jest gdzieś schowana. A czy któraś z was spi na brzuchu ? Moja pozycja do spania to na boku lub właśnie na brzuchu. I nadal tak spie i nie wiem kiedy powinnam przestać :p
 
Ja miałam poprzednio poduszkę w kształcie C i do spania super się sprawdziła w ciąży ale później przy dziecku zupełnie jej nie wykorzystywałam bo wygodniejsza była mniejsza poduszka do karmienia
 
a
Witam koleżanki. Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty :) ja prawdopodobnie jutro się wybiorę z wynikami krzywej. Zobaczymy co powie .

Nareszcie jesteśmy w domu w swoim łóżku i wyspani. A moje psy oszalały z radości.

Piszecie o poduszce do spania ja muszę swoją poszukać bo jest gdzieś schowana. A czy któraś z was spi na brzuchu ? Moja pozycja do spania to na boku lub właśnie na brzuchu. I nadal tak spie i nie wiem kiedy powinnam przestać :p
z ciekawości jakie masz wyniki krzywej? :) i jakie wskazania do zrobienia jej wcześniej? :D
 
A co Ci powiedział lekarz? Wiadomo coś?
Powiedział, że mam się nie martwić, bo może wirus już nie jest aktywny 😒 co może mi teraz powiedzieć, skoro sam mnie straszył przed. Dlatego ja żałuję, że zrobiłam to badanie i to tak późno. Wszystko się posypało, dostaje ataków histerii, hiperwentylacji a i tak się psychicznie nie przygotuję. Zapomniałam co to w ogóle jest i że się tego nie leczy. Ale wracając do Twojego przypadku - masz bardzo niskie igM i bardzo "popularny" wynik na granicy błędu jak i jest to wirus który się często minimalnie reaktywuje
 
Powiedział, że mam się nie martwić, bo może wirus już nie jest aktywny 😒 co może mi teraz powiedzieć, skoro sam mnie straszył przed. Dlatego ja żałuję, że zrobiłam to badanie i to tak późno. Wszystko się posypało, dostaje ataków histerii, hiperwentylacji a i tak się psychicznie nie przygotuję. Zapomniałam co to w ogóle jest i że się tego nie leczy. Ale wracając do Twojego przypadku - masz bardzo niskie igM i bardzo "popularny" wynik na granicy błędu jak i jest to wirus który się często minimalnie reaktywuje
Nie sugerował powtórki? Tak bardzo jest mi Ciebie żal 😥😥😥 ze musisz to przechodzić. Spróbowałas u specjalisty zakaźnego? Może powie coś sensowniejszego? Ten lekarz co Cie prowadzi jest ma dobre opinie? Mega tule Cię i liczę, ze będziesz tymi 92 kobietami na 100 co dzieciaki są bezobjawowe 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
 
O jaaaaa ile dzisiaj wizyt❣️ kciuki za Was dziewczyny😊
Witam się z wami w 9+0, zaczyna się robić poważnie 😅
Powoli zaczynam się zastanawiać nad zakupem poduszki ciążowej, myśle że nawet bez widocznego brzucha może być całkiem wygodna, szczególnie że ostatnio ciężko mi znaleźć wygodną pozycję do spania 😄 Macie jakieś polecajki?
Super sprawa🫶 miałam i używałam cała ciążę, w sumie jest z nami do dziś ale aktualnie zakosił ją mąż i śpi w nią wtulony😅 więc muszę kupić nową. Zamawiałam na allegro w kształcie litery C :)
Wskazania bo na czczo miałam 96.
A wyniki 93/122/102
I tylko to 93 może jej się nie podobac
U nas lekarz by powiedział, że wynik 93 to już cukrzyca ciążowa :/
 
reklama
Do góry