reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Ja miałam i ani razu nie użyłam 🙃
Naprawdę? A tyle osób poleca 😱
Ja w poprzedniej ciąży kupiłam sobie taką w kształcie U i używałam jej później cały czas byłam bardzo zadowolona może i nie są tanie ale przede wszystkim w nocy gdy zmieniasz pozycję nie musisz targać tej poduszki ze sobą tylko po prostu się przewracasz. Co takiego mam zdjęcie poniżej
Znalazłam właśnie taką samą ale w koty, już przepadłam 😂 Widzę, że jest duża, to na plus
 
Hej, ja po tym plamieniu jeszcze na drugi dzien mialam taki brudny sluz i narazie spokoj, ale wiem ze w kazdej chwili moze sie to zmienic.
Przez 2 dni tak sie wymeczylam mdlosciami/wymiotami wieczorem i w nocy ze masakra a myslalam ze w tym tc to juz bedzie pomalu przechodzilo a jest gorzej 😁
 
Witam się z wami w 9+0, zaczyna się robić poważnie 😅
Powoli zaczynam się zastanawiać nad zakupem poduszki ciążowej, myśle że nawet bez widocznego brzucha może być całkiem wygodna, szczególnie że ostatnio ciężko mi znaleźć wygodną pozycję do spania 😄 Macie jakieś polecajki?
tez bym chciala kupic ale chyba jeszcze poczekam chwilke 🙂 w poprzedniej ciazy mialam i nawet maz mi ja kradl i on z nia spal 😁 wiec teraz tylko podwojna wchodzi w gre.
 
Naprawdę? A tyle osób poleca 😱

Znalazłam właśnie taką samą ale w koty, już przepadłam 😂 Widzę, że jest duża, to na plus
No serio. Kupiłam taka C. Dałam za nią ok 100zl. I jakoś nie mogłam się z nią ułożyć. Potem trochę córkę w tym kładłam a ostatecznie sprzedałam w cholerę bo zajmowala dużo miejsca
 
Witam się z wami w 9+1 tyg.
Na pokładzie 4 latka a tym razem na ten moment ciąża blizniacza :)
Termin mam z om na 3.03 chociaż jeśli nic się nie zmieni to ciąża skończy się jakoś w połowie lutego.
Na ciążę pojedyncza byłam gotowa wszystko przemyślane a teraz jedno wielkie pytanie jak to będzie :)
Hej mamy ten sam tydzień dziś 9+2😊 u mnie też cesarka więc urodzę w lutym😊
 
reklama
tez bym chciala kupic ale chyba jeszcze poczekam chwilke 🙂 w poprzedniej ciazy mialam i nawet maz mi ja kradl i on z nia spal 😁 wiec teraz tylko podwojna wchodzi w gre.
Ja grzecznie poczekam do wypłaty, na szczęście to już niedługo 😂 Ja tak właśnie czuje, że mąż będzie mi podkradać poduszkę 😂
 
Do góry