reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

Pewnie mu dokuczał I się piesek zrazil. Dokładnie tak jak piszesz, jak będzie się uczył maluszka od początku to też będzie to inaczej wyglądało 🙂

O kurcze, co pies to inny. To nam się chyba wyjątkowo łagodny egzemplarz trafił, on nawet nigdy nie zawarczał na człowieka, nawet jak mu się z pyska jedzenie wyciąga (czasem kradnie ludzkie jedzenie xd) to zrobi mine sieroty ale ani grama agresji. Taki ciapciuś trochę jest 😅. W Twojej sytuacji też bym nie pozwalała na zbyt bliski kontakt skoro potrafił skubnąć malutką. A jaka rasa pieska? Od rasy też dużo zależy.


Witamy ❣️ nudnych 9 miesięcy😊

Ja mam tego samego dnia, zaraz po badaniu usg, a wynik dostanę na maila. Więc to różnie jest. Ale i tak i tak jest okej 🙂
Yorczek 🙃 bo ten drugi normalny to polski owczarek nizinny
 
reklama
Hej ja dzisiaj też super się czuje xD nawet pije wodę co prawda lekko gazowaną ale zawsze to coś xD apetyt dopisuje aż miło jak człowieka nie męczy . Tylko mam zagwozdke bo lekarz mi dał duphaston jeszcze ale tydzień jakoś miałam przerwy bo mi przed wizytą się skończył i się zastanawiam czy to bezpieczne i czy w 9 tyg jeszcze jest to wskazane skoro wszystko jest ok
 
ja właśnie złożyłam zaświadczenie o ciąży. Nie wszyscy wiedza, ale już coraz więcej osób. Coraz bardziej stresuję się jutrzejszą wizytą...
 
zaintrygowałaś mnie teraz :D jak on chce to niby obejść i Ci nie zapłacić :p tzn coś mi do głowy przychodzi, ale tak jak wspomniałaś nie na otwarte forum ;)
Powiedzmy tak jestem tam tylko formalnie w papierach zatrudniona . :) więc żadnego chorobowego nie dostanę od nich niestety
 
reklama
Hej ja dzisiaj też super się czuje xD nawet pije wodę co prawda lekko gazowaną ale zawsze to coś xD apetyt dopisuje aż miło jak człowieka nie męczy . Tylko mam zagwozdke bo lekarz mi dał duphaston jeszcze ale tydzień jakoś miałam przerwy bo mi przed wizytą się skończył i się zastanawiam czy to bezpieczne i czy w 9 tyg jeszcze jest to wskazane skoro wszystko jest ok
J brałam duphaston do 30 tygodnia teraz doktor mówiła że tylko do końca 1 trymestru
 
Do góry