reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Dziękuję dziewczyny za Wasze wsparciec❤️
Jest serduszko a na to długo czekałam, więc musi być dobrze..choć lekarze w szpitalu w mojej miejscowości są kompletnie bez empatii;*( i skwitował, że pęcherzyk mały jak dla niego ale akcja serca jest...echh dlatego będę jeździła 100km do lekarza, który do każdej pacjentki podchodzi indywidulsnie i z serduchem
Będzie dobrze zobaczysz❤️ a jeśli chodzi o lekarza to zgadzam się z Tobą dla bardzo dobrego lekarza warto jezdzic nawet tyle km😊
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za Wasze wsparciec❤️
Jest serduszko a na to długo czekałam, więc musi być dobrze..choć lekarze w szpitalu w mojej miejscowości są kompletnie bez empatii;*( i skwitował, że pęcherzyk mały jak dla niego ale akcja serca jest...echh dlatego będę jeździła 100km do lekarza, który do każdej pacjentki podchodzi indywidulsnie i z serduchem
lepiej pojechać a czuć się dobrze, pewnie i mieć dobra opiekę :) najważniejsze, ze serducho jest ❤️❤️
 
Wszystko będzie dobrze kochana 🥰 Ja być może jutro wyjdę do domu i czeka mnie 8 tyg leżenia plackiem 🫣
Leżałam 9tygodni. Miałam do wyboru leżeć grzecznie w domu albo w szpitalu. Leżałam bardzo grzecznie w domu. I wyleżałam młodego 😊 polecam książki, seriale i szydełkowanie. Chociaż szydelkowanie na leżąco to nie łatwa sprawa...

Ja dzisiaj sobie leżę z moim plamieniem. Nie jest tak źle, tylko miejscówki zmieniam bo z dzieciakami to nie da rady. Do przyszłej wizyty mam zamiar być turbo grzeczna, nie potrzebny mi stres z piątku
 
A któraś z was ma jeszcze takie dziwne uczucie w macicy? Coś jak przed okresem ale trochę mniej, może raczej skurcz, napięcie? Jak leżę to jest ok, ale jak pochodzę trochę dłużej po ogrodzie albo jak ścieliłam łóżko to wróciło. Patrzę na ile mogę sobie pozwolić, nie wiem czy to z plamieniem związane bo w tygodniu 4+ też to miałam. A teraz 6+ i może po prostu normalne i tylko świruję że jak nic coś złego;)
 
A któraś z was ma jeszcze takie dziwne uczucie w macicy? Coś jak przed okresem ale trochę mniej, może raczej skurcz, napięcie? Jak leżę to jest ok, ale jak pochodzę trochę dłużej po ogrodzie albo jak ścieliłam łóżko to wróciło. Patrzę na ile mogę sobie pozwolić, nie wiem czy to z plamieniem związane bo w tygodniu 4+ też to miałam. A teraz 6+ i może po prostu normalne i tylko świruję że jak nic coś złego;)
Ja też mam co jakiś czas uczucie jakbym miała dostać okres... Myślicie że to połączone jest z jakimś większym wysiłkiem czy poprostu normalny objaw? Wizyta dopiero za miesiąc :(
 
A któraś z was ma jeszcze takie dziwne uczucie w macicy? Coś jak przed okresem ale trochę mniej, może raczej skurcz, napięcie? Jak leżę to jest ok, ale jak pochodzę trochę dłużej po ogrodzie albo jak ścieliłam łóżko to wróciło. Patrzę na ile mogę sobie pozwolić, nie wiem czy to z plamieniem związane bo w tygodniu 4+ też to miałam. A teraz 6+ i może po prostu normalne i tylko świruję że jak nic coś złego;)
Mnie się zdarza, takie napięcie właśnie, czasami takie rozciąganie, tlumacze sobie właśnie, że macica się powiększa, tyle zmian jednak zachodzi różnych, że myślę, że to normalny objaw i nie ma się co niepokoc o ile nie jest to jakiś silny ostry ból 🙂
 
u nas kot i pies. Pies od jakiegoś czasu nie spi z nami, z kotem negocjacje są trudniejsze ;) chociaż do teraz pies próbuje czasami wejść jak śpimy. Najgorzej jak się bawią i gonią po mieszkaniu. Od razu podkurcza nogi, żeby żadne z rozpędu nie wpadło na brzuch (wcześniej się zdarzało)
Hehe to masz tam ciekawie z tą dwójką🙈 pewnie nieraz niezly armageddon jak sie bawią :D
Może kot z czasem też pozwoli się "wyprowadzić" z sypialni😆 choc koty są bardziej uparte.
Nasz pies też często siedzi pod drzwiami I jęczy żeby go wpuścić, ale twardzi jesteśmy, bo jemu to starczy raz pokazać i się szybko do dobrego przyzwyczaja🙃
 
A któraś z was ma jeszcze takie dziwne uczucie w macicy? Coś jak przed okresem ale trochę mniej, może raczej skurcz, napięcie? Jak leżę to jest ok, ale jak pochodzę trochę dłużej po ogrodzie albo jak ścieliłam łóżko to wróciło. Patrzę na ile mogę sobie pozwolić, nie wiem czy to z plamieniem związane bo w tygodniu 4+ też to miałam. A teraz 6+ i może po prostu normalne i tylko świruję że jak nic coś złego;)
U mnie tez to uczucie się co jakiś czas pojawia - nawet od paru dnia mam wrażenie ze częściej - ale na pewno nie nazwałabym tego bólem tylko takim właśnie delikatnym napięciem. U mnie dzisiaj 8+5 ;)
 
reklama
Mnie się zdarza, takie napięcie właśnie, czasami takie rozciąganie, tlumacze sobie właśnie, że macica się powiększa, tyle zmian jednak zachodzi różnych, że myślę, że to normalny objaw i nie ma się co niepokoc o ile nie jest to jakiś silny ostry ból 🙂
To ja dodam jeszcze że silny ostry ból koło jajnika to rozciąganie więzadeł, normalne, nieprzyjemne strasznie. Jak kolka. To tak jakby któraś się niebawem martwiła ;)
 
Do góry