reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Cześć 😊 jutro mam pierwszą wizytę, według aplikacji będzie to 5 tydzień i 4 dzień. Podzielicie się doświadczeniami z Waszych wizyt? Czy mogę spodziewać się bicia serduszka ? 💕 dodatkowe pytanie, czy Was też tak bolą piersi ? 😩
 
reklama
Cześć 😊 jutro mam pierwszą wizytę, według aplikacji będzie to 5 tydzień i 4 dzień. Podzielicie się doświadczeniami z Waszych wizyt? Czy mogę spodziewać się bicia serduszka ? 💕 dodatkowe pytanie, czy Was też tak bolą piersi ? 😩
Ja dokaldnie w tym terminie miałam pęcherzyk ciążowy z zoltkowym a tydzień później już piękny zarodek z serduszkiem💜
 
Cześć, nie wiem czy mi tu pomożecie, ale byłabym wdzięczna, bo wszystkie jesteśmy w podobnym tygodniu a i wiele z was ma ciąże za sobą. Jestem 5t+5. Wczoraj wieczorem zauważyłam na papierze brązowy śluz. Dzisiaj rano go nie ma na papierze. Mimo wszystko dzisiaj leżę, moja Pani gin ma urlop. Wizytę mam za ponad tydzień. Jechać na pogotowie? :(
Brązowy śluz to lepsze niż jasnoczerwona krew. To nie świeże krwawienie. Pewnie jakieś naczynko pękło, leżenie nie jest złym pomysłem 🙂
Ja w piątek miałam mocne, ciemnoczerwone krwawienie. Lekarka powiedziała że tak może być(w poprzednich 2 ciążach nie miałam, nie do konca mnie przekonała...). W sobotę było dużo mniej, dzisiaj lekkie plamienie. Duuużo leżę. Mąż nadrabia życie. Poleżę sobie grzecznie, w końcu na urlopie jestem :)
 
Cześć 😊 jutro mam pierwszą wizytę, według aplikacji będzie to 5 tydzień i 4 dzień. Podzielicie się doświadczeniami z Waszych wizyt? Czy mogę spodziewać się bicia serduszka ? 💕 dodatkowe pytanie, czy Was też tak bolą piersi ? 😩
u mnie nie było bo miałam później owulacje , najwcześniej widziałam i słyszałam serce w 5+6 ale wtedy wiedziałam dokładnie kiedy było zbliżenie i owulacja :)
 
reklama
Cześć 😊 jutro mam pierwszą wizytę, według aplikacji będzie to 5 tydzień i 4 dzień. Podzielicie się doświadczeniami z Waszych wizyt? Czy mogę spodziewać się bicia serduszka ? 💕 dodatkowe pytanie, czy Was też tak bolą piersi ? 😩
piersi mnie bola okropnie ale to da się znieść, najgorsze są mdłości i brak sił . Osobiście bym nie wstawała z łóżka cały dzień bo mam wrażenie ze zaraz polecę na podłogę . Robię właśnie obiad , jedyne na co mam sile to makaron z tm i mąż się śmieje gdzie rosół a ja naprawdę nie mam sił 😩
 
Do góry