reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Jak tam się dzisiaj czujecie,bo ja rano szybko banan zjedzony, żeby tylko nie zwymiotować ,chłop spi sobię smacznie ,a ja męczę się się mdłościami 😅
 
Dziewczyny, a ja mam taki temat zwierzaków w domu...mam 2 koty, Brytyjczyki dośc pokaźne 5,5kg i 7,5kg. Niestety rozpieszczone, śpiące z nami w łóżku, nie wychodzące na dwór. Jak to koty nie patrzy gdzie idą i zdążało się ze w nocy przebiegł któryś po mnie. Miałam nadzieję że może jakoś instynktownie wyczuwa ciążę...ale chyba nie bo dziś w nocy centralnie łapami przeszedł po moim brzuchu naciskając centralnie łapkami na dolną część...czy przydarzyło Wam się tak z waszymi psami lub kotami? Oczywiście sto myśli w głowie, a najgorsze jest to, że oduczenie ich przebywania w sypialni jest jednoznaczne z podrapanymi drzwiami i nieprzespanymi nocami od miauczenia ( już kiedyś próbowaliśmy)
Ja oduczałam moje. Kilka dramatycznych nocy (naprawdę były dramy pod drzwiami) i jakoś poszło. Drzwi faktycznie były drapane (ślady nie zostały, obcinane pazurki są dość tępe), ale stwierdziłam, że ewentualna wymiana drzwi jest warta braku sierści na łóżku i każdym ubraniu 😄
 
Dziewczyny a czy te oleje też kobiety w ciąży mogą spożywać? Chętnie bym coś naturalnego pobrała przed sezonem infekcji. W zeszłym roku stosowałam pyłek pszczeli ale to tylko ja z mężem młodej nie dawałam.
z wiesiolka napewno nie bo w ciazy moze powodowac skurcze macicy, a z czarnuszki to nie wiem, na necie pisze ze nie, trzeba by sie lekarza o to pytac 🙂
 
Ja mam kilka kotów, mniejszych i większych, rozpieszczonych nie do pojęcia. Oczywiście koty są niewychodzące, regularnie odrobaczane i szczepione. Fakt faktem nie pozwalam im w nocy z nami spać, ale to dlatego że chociaż w sypialni chce mieć święty spokój. Inaczej dzień w dzień by mnie budziły o 4 😅
Po mnie również zdarzyło się kotu przelecieć jak po autostradzie. Albo jedna z nich ma ogromną manie ugniatania brzucha i nóg 😅 staram się troszkę bardziej na nie uważać, zasłaniać brzuch poduszką.
A swoją drogą twoje brytole są naprawdę pokaźne, 7,5 kg to niczym maine coon 😂 jakbyś chciała się nimi pochwalić, to przyjmę każde zdjęcie 😍
Wygląda na to, że muszę zacząć mniej im ufać i bardziej uważać...
Wyślę Ci na priv;)
 
Jak tam się dzisiaj czujecie,bo ja rano szybko banan zjedzony, żeby tylko nie zwymiotować ,chłop spi sobię smacznie ,a ja męczę się się mdłościami 😅
ja tak samo wstałam przed wszystkimi zjeść i wypić gorąca herbatę , później muszę jeszcze czekać odpowiednia chwile żeby moc wstać na nogi …
 
reklama
Do góry