reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

piersi mnie bola okropnie ale to da się znieść, najgorsze są mdłości i brak sił . Osobiście bym nie wstawała z łóżka cały dzień bo mam wrażenie ze zaraz polecę na podłogę . Robię właśnie obiad , jedyne na co mam sile to makaron z tm i mąż się śmieje gdzie rosół a ja naprawdę nie mam sił 😩
Mam to samo. Cały czas leżę i siły brak. Màż gotuję obiady ale i tak mało co jem...nie mam pojęcia jak się ogarnę do pracy...
 
reklama
Mam to samo. Cały czas leżę i siły brak. Màż gotuję obiady ale i tak mało co jem...nie mam pojęcia jak się ogarnę do pracy...
Ja stwierdziłam że będzie lepiej jak może byśmy dzieci na Dwór a ja po prostu jakoś zrobię ten obiad bo wiadomo jak on zacznie gotować to ja będę osaczona😆
 
Mam to samo. Cały czas leżę i siły brak. Màż gotuję obiady ale i tak mało co jem...nie mam pojęcia jak się ogarnę do pracy...
Podziwiam nie byłabym w stanie dojść do pracy nie byłabym w stanie funkcjonować w pracy . nie jestem w stanie funkcjonować w domu więc to byłoby już za dużo
 
Jak tam się dzisiaj czujecie,bo ja rano szybko banan zjedzony, żeby tylko nie zwymiotować ,chłop spi sobię smacznie ,a ja męczę się się mdłościami 😅
Cześć, ja póki co czuje się bardzo dobrze 😄spałam w nocy jak dziecko, teraz jako tako próbuje się ogarnąć 😅
U mnie zaczął się właśnie 9 tydz i znowu wymiotowałam co zaczynam nowy tydzień to tak przez dwa dni wymiotuje i potem przestaje ale mdli a najgorzej, że jutro już lecę i jestem ciekawa co mnie czeka w czasie podróży😏 jakoś muszę to przetrwać🙈w o 3 nad ranem obudziła mnie jakaś laska swoim stękaniem masakra myślałam, że walnę 🤣 no i męczyłam się z zaśnieciem
 
Cześć 😊 jutro mam pierwszą wizytę, według aplikacji będzie to 5 tydzień i 4 dzień. Podzielicie się doświadczeniami z Waszych wizyt? Czy mogę spodziewać się bicia serduszka ? 💕 dodatkowe pytanie, czy Was też tak bolą piersi ? 😩
W tym tyg będzie widoczny pęcherzyk żółtkowy a zazwyczaj dwa dni po nim pojawia się zarodek z serduszkiem ale może być taka sytuacja, że owulacje miałaś o te dwa dni szybciej niż ci się wydaje i wtedy zamiast 5+4 masz 6 tydz i jest szansa, że malusieńki zarodeczek już bedzie 😊
 
Oj z tym jedzeniem to tez tak mam i albo gotuje cos naprawde na szybko albo jemy jakies gotowce 🙂 dobrze ze niedziele mam zawsze bez gotowania i jemy najczesciej u tesciowej 🙂
 
U mnie zaczął się właśnie 9 tydz i znowu wymiotowałam co zaczynam nowy tydzień to tak przez dwa dni wymiotuje i potem przestaje ale mdli a najgorzej, że jutro już lecę i jestem ciekawa co mnie czeka w czasie podróży😏 jakoś muszę to przetrwać🙈w o 3 nad ranem obudziła mnie jakaś laska swoim stękaniem masakra myślałam, że walnę 🤣 no i męczyłam się z zaśnieciem
Ja na szczęście nie wymiotuje ale mdli mnie większa cześć dnia. Plusem jest to ze jakoś się do tego stanu przyzwyczaiłam i nawet całkiem normlanie zaczynam jesc, to są nadal małe porcje ale coraz bardziej zróżnicowane :) ale mam mega znasz energetyczny, teraz wróciłam z centrum i padam na twarz, myśle ze pójdę spać 🙈
 
W tym tyg będzie widoczny pęcherzyk żółtkowy a zazwyczaj dwa dni po nim pojawia się zarodek z serduszkiem ale może być taka sytuacja, że owulacje miałaś o te dwa dni szybciej niż ci się wydaje i wtedy zamiast 5+4 masz 6 tydz i jest szansa, że malusieńki zarodeczek już bedzie 😊
Tak, dokładnie, ja w 5+5 miałam pęcherzyk ciążowy, żółtkowy i 1,3mm maleńkiego zarodka. Na serduszko było za wcześnie jeszcze 🙂
 
reklama
Do góry