reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
@Juliaaawe mam nadzieję, że wszystko będzie ok, trzymam kciuki.

A wszystkim wam polecam do toalety stołeczek albo chociaż nieduży śmietniczek, tak żeby oprzeć nogi. Łatwiej się wypróżnić. A jak chodzi o parcie to może posiedzicie trochę dłużej, ale warto robić tak: wdech i przy wydechu lekko przeponą "naciskać" w dół. Mi to bardzo pomagało w pierwszej ciąży. Chodzi o to, żeby zrobić taki troszkę mocniejszy wydech.
 
Odwarstwia mi się nie pamietam jak fachowo powiedziała ale mam zagrożenie poronieniem i zostaje w szpitalu
Kosmówka? Ja właśnie dwa tygodnie temu z plamieniem pojechałam do mojego ginekologa. Też delikatnie się odkleiło, pomogło dużo leżenia no i duphaston miałam przepisany. Wierzę, że u Ciebie też wszystko skończy się dobrze. Odpoczywaj i bądź dobrej myśli ❤️ trzymam kciuki ✊
 
Co do wyprawki to jestem trochę przerażona🫣 to moje pierwsze dziecko, w ogóle z takimi maluszkami miałam bardzo znikomy kontakt także czuje, że będzie hardcore 😅 byle do roczku, później przynajmniej dla mnie psychicznie z górki 😅
 
Ja mam termin porodu wyliczony na 20 marca. Prawie bedziemy witac wiosne :) dziewczyny po urodzeniu Maluszka, jezeli macie w domu przedszkolaka robicie mu przerwe? Ja mysle o dwoch miesiacach by nie przyniosl chorobska do domu.
 
Rozmawialysmy o tym w tygodniu, żeby dać jescze 2 tygodnie dziewczynom z końca marca, które dopiero się dowiadują o ciążach.
Chociaż te co się dowiadują to już kwietniowe... Jest nawet grupa kwietniowych mam... Ja bym tylko tydzień poczekała. Bo w sumie już dużo się każda uzewnętrznia po co ma każdy to czytać? A te co tylko podglądają to i tak się nie włącza do wątku prywatnego, więc bez sensu czekac moim zdaniem tyle...
 
reklama
Dziewczyny a kiedy kupujecie jakieś pierwsze ciuszki dla bobasków? Takie neutralne ;) ja mówiłam, że żeby nie w jednym miesięcy wszystko to powoli bym co miesiąc cos kupowała ale siostra mówi, żeby lepiej nie zapeszać i poczekać :)
Ja na prenatalne boje się zapisać a o jakiś rzeczach dla dziecka to nawet nie myślę. 😝 Nawet boje się wybrać jakiekolwiek imię...
 
Do góry