reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Nie mam pojęcia kiedy się przełamie i zacznę coś kupować. Obawiam się, że nastanie mnie przyszły rok 🙈
A ja tak myślę,tzn nie planuje nic póki to kupować nawet mi to przez myśl nie przeszło.... Ale nawet jakbym chciała to w sumie nie mam co 🙈 jedynie rożek, pampersy i parę ubranek i w sumie tyle 🤪resztę mam. Nawet nieotwarte butelki i smoczki bo córka piła cycka półtorej roku... Jedynie jak wszystko będzie dobrze to wyremontujemy bobsowi pokoik,żeby każde miało swój :) bo póki co jest w nim graciarnia
 
reklama
A ja nie mam wogóle żadnych ciuszków 🙈moje dzieci mają już 18 i 12 lat 😁
Hehe dla 18 latka w moim zbiorze nie ma ale 12 latka ubiorę jeszcze :p
Ja mam termin porodu wyliczony na 20 marca. Prawie bedziemy witac wiosne :) dziewczyny po urodzeniu Maluszka, jezeli macie w domu przedszkolaka robicie mu przerwe? Ja mysle o dwoch miesiacach by nie przyniosl chorobska do domu.
Ja robiłam przerwę. Ogólnie to wyszło tak że syn nie chodzil do przedszkola i przed i po a gdy chciałam go puścić właśnie tak około 2miesiace po urodzeniu to zaczął dziwnie chorować więc i tak długo siedział w domu
 
Macie coś co jecie szczególnie w ciąży ? Dla mnie ciaza oznacza dużo pomidorów do wszystkiego i masło orzechowe z waflami ryżowymi 😝
 
Córkę normalnie puszczałam jak się syn urodził. Ona ma swoich kolegów w przedszkolu, w domu wielka zmiana więc chciałam żeby było też coś dla niej do odpoczynku, coś stałego. Syn kp, miał przeciwciała odemnie. Jak ktoś chorował to byłam to ja ;) Zresztą mi też przydał się odpoczynek żeby nie zwariować, pierwsze tygodnie to połóg.
Oj tak. Odpoczynek jest potrzebny wtedy.
 
Hehe dla 18 latka w moim zbiorze nie ma ale 12 latka ubiorę jeszcze :p

Ja robiłam przerwę. Ogólnie to wyszło tak że syn nie chodzil do przedszkola i przed i po a gdy chciałam go puścić właśnie tak około 2miesiace po urodzeniu to zaczął dziwnie chorować więc i tak długo siedział w domu
No wlasnie syn teraz bedzie w sredniakach w przedszkolu. Zobaczymy jak bd z chorobami. Bo poerwszy rok to ciagle mniejsze lub wieksze infekcje. A przeciez takie malenstwo jak zlapie to strasznie sie robi. Mysmy lezeli na pediatri w lutym i oddzial byl przeoelniony maluchami z zapaleniem pluc biegunka lub innymi infekcjami. Byly tez wlasnie mamy ktore mowily ze maluchy zalapaly od rodzenstwa. Aj no wiadomo przed wszystkim nie uchroni sie. Ale wolalabym by bylo troche starsze gdy cos zlapie.
 
Ja ogólnie chciałabym mieć coś takiego. U mnie jest tak, że mam na coś ochotę a jak tylko zacznę coś gotować to, albo mi śmierdzi, albo mnie mdli i do jedzenia się po prostu zmuszam 😬
mi tak samo akurat pierwsza ciaza w której nie mogę wytrzymać np swojego zapachu , zapachu dezodorantu. Dziś Np pierwszy posiłek zjadłam popołudniu bo do tego czasu wszystko zwracam nawet zwykła wodę , nawet ślinę po nocy zwracam wiec jak już mogę zjeść to wpadam w taki tryb : jem wszytsko na co mam ochotę bo nie wiem kiedy znowu mnie odblokuje ;) a ze przed ciaza byłby to batonik i kawa a teraz absolutnie . Wczoraj zrobiłam w nocy sernik bo mnie naszła ochota ale coś ty , nie zjem nie ma szans
 
reklama
Co do ubranek, to mam dokładnie 7 sztuk body, które kupiłam w chwili uniesienia w poprzedniej ciąży. Później oczywiście nie mogłam na nie patrzeć 😐 dlatego teraz będę czekać do momentu poznania płci, aby móc zacząć szaleć 😁

W ogóle tak mnie cholernie zatoki bolą jak tylko się położę 😣 nie mam kataru, a wtedy nagle wszystko mi spływa i czuje się, jakbym miała tam gejzer w głowie
 
Do góry