reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Swoją drogą ja to bym już chciała zacząć szaleć z zakupami. 😂 Po ostatniej wizycie jestem cała w skowronkach i nic tylko ubranka przeglądam 😂
Ja mam tak z wózkiem. Obserwuję używany na który strasznie się napalilam ale kurcze boje się tak szybko kupic.
Ja też zacznę kupować po prenatalnych. Po córce nie mam kompletnie nic bo wszystko wydałam w rodzinie. Teraz będę musiała kupić wszystko od podstaw także będzie to ogromny koszt. Powoli będę kupować rzeczy i wrzucać do kartona. Niech sobie leży. A takie rzeczy jak wózek czy łóżeczko to już na koniec zamówię. 😀
Ja mam na odwrót z ubrankami. Mam tyle ciuchów w kartonach że chyba połowę mam tej grupy mogłabym obdarować. Po cichu liczę że będzie to dziewczynka. Ale czekam do płci aby móc te rzeczy przebrać.
 
Dziewczyny jak długo może trwać to osłabienie? Ja już siły nie mam. Jeden jak anorektyczka... Memłam kanapkę i jest moment w którym muszę wypluć bo inaczej wszystko zwrócę. Jem bardzo mało jeśli w ogóle dam radę zjeść. Dziś przyjął się tylko mini obiad o 15.30 wcześniej nic.
 
Dziewczyny a kiedy kupujecie jakieś pierwsze ciuszki dla bobasków? Takie neutralne ;) ja mówiłam, że żeby nie w jednym miesięcy wszystko to powoli bym co miesiąc cos kupowała ale siostra mówi, żeby lepiej nie zapeszać i poczekać :)
Co do ubranek ja też wolę jeszcze poczekać 🙂wiadomo z lepiej będzie kupować coś np. właśnie co miesiąc ale jeszcze bym się wstrzymała 🙂
 
Ja mimo ze mam dwoje maluchów to nie mam nic prócz kocyka wiec wyprawkę będę kompletowala pod koniec . Mamy mieszkanie aktualnie ale budujemy dom wiec chce trochę rzeczy już wywieźć i wtedy zrobię miejsce dla bobasa ;)
 
reklama
Ja mam tak z wózkiem. Obserwuję używany na który strasznie się napalilam ale kurcze boje się tak szybko kupic.

Ja mam na odwrót z ubrankami. Mam tyle ciuchów w kartonach że chyba połowę mam tej grupy mogłabym obdarować. Po cichu liczę że będzie to dziewczynka. Ale czekam do płci aby móc te rzeczy przebrać.
A ja nie mam wogóle żadnych ciuszków 🙈moje dzieci mają już 18 i 12 lat 😁
 
Do góry