reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Kurcze znowu mam isc do innego lekarza...? czy jak poczekam do 7.08 to mnie nie wyzwie że za późno przychodzę? nie wiem co robić... 🫣niech się kończą już te wszystkie badania i wyniki 🤐🤐 co wyniki jak będę chodzić do innego lekarza to zaraz mi lekarzy w województwie zabraknie 🫣 dodam, że mój obecny lekarz jest taki, że jak się coś stanie to mi ani nr ani nic nie zostawił tylko powiedział, że w razie czego mam sie w moim mieście na sor kierować. Ale nie mogę trafić na dobrego :(
Tzn ja poszłam na sor bo slabsze ruchy czułam do tego ta jelitowka imówię sobie idę bo różnie bywa i powiedzieli ze ktg dobre ale jak chce mogę dobę zostać na obserwacji i przy okazji ten mocz krwisty wolałam dmuchać na zimne i przy okazji wyszlo ze mam zapalenie pęcherza jak tam w szpitalu mocz oddalamni badanie także w sumie dobrze wyszlo ze poszlam
 
Kurcze znowu mam isc do innego lekarza...? czy jak poczekam do 7.08 to mnie nie wyzwie że za późno przychodzę? nie wiem co robić... 🫣niech się kończą już te wszystkie badania i wyniki 🤐🤐 co wyniki jak będę chodzić do innego lekarza to zaraz mi lekarzy w województwie zabraknie 🫣 dodam, że mój obecny lekarz jest taki, że jak się coś stanie to mi ani nr ani nic nie zostawił tylko powiedział, że w razie czego mam sie w moim mieście na sor kierować. Ale nie mogę trafić na dobrego :(
Powiem Ci też że z pierwszym synem miałam zle wyniki moczu jak robilam te pierwsze badania chyba bialko było w moczu czy coś I lekarka powiedziała że za mało pije a faktycznie pilam tylko 3 kawy dziennie to wszystko kazała pić przez 3 dni dużo wody min 1.5 l i powtórzyć badanie tak zrobiłam i wynik był już ok może powtórz badanie ?
 
to zalezy, ja mialam robiona 10 lat temu przez szpital ale tylko jedno oznaczenie, niepotwierdzony wynik byl i teraz lekarz kazal mi powtorzyc 🙂 ale jak ktos ma dwa razy oznaczana grupe czyli potwierdzona to juz nie ma koniecznosci powtarzania
Ka robilam tylko raz w 1 ciąży 8 lat temu i nikt mi nic nigdy niemowil że trzeba jeszcze raz może coś się zmieniło niewiem moje koleżanki bratowe itp też robiły tylko raz
 
Ja to chyba taka samotna tutaj jestem z Wlkp 🫣 dziewczyny a odbiegając troszkę w przyszłość miała może któraś z Was dla maluszka czarny wózek? Raz jeden oglądałam i cały czas na fb pokazuje mi się jedna i ta sama reklama z nim i ciągle siedzi w głowie 😁 naprawdę się tak bardzo nagrzewa ? Wiadomo, że czarne przyciaga ale kurde po cos muszą produkować je w takim kolorze 🫣 czy to tylko do wyglądu + 🤔
Ja dla pierwszej córki miałam w sumie czarny wózek, a tylko budka była w innym kolorze takim ciemnym moro, ogólnie nie narzekałam nigdy.
 
reklama
Kochane ,a powiedzcie jak u Was z objawami macie ciągle takie same ?
Czy bolą Was po bokach placy? Mnie szczególnie po dłuższym chodzeniu. czekam na tą wizytę w środę jak na skazane okropnie się boję ☹️
Mnie bolą plecy, konkretnie z lewej strony z dołu...tylko nie wiem czy to z przeciążenia czy za sprawą ciąży
Cześć dziewczyny, podczytuję Was od dwóch tygodni, bo wtedy właśnie zobaczyłam 2 kreski ❤️ kilka słów o mnie - pierwsza ciąża, 30 na karku. Póki co jestem po pierwszym badaniu, widać pęcherzyk, przedwczoraj miałam lekkie krwawienie i wylądowałam na IP, na szczęście to nie było poronienie, właściwie to nie wiedzą co to było... No nic, mam nadzieję że będzie mi dane zostać marcową mamą i to w tak doborowym towarzystwie 😎 tp wstępnie na 25.03
Witamy ❤️ rośnij zdrowo i spokojnie 😊
Dziewczyny, jak ja zazdroszczę tym z was, które nie mają jeszcze dzieci albo mają już na tyle duże, że mogą sobie w ciągu dnia w miarę odpocząć 😱 mnie ratuje tylko południowa drzemka synka. Teraz też już śpi, a ja w końcu mogę poleżeć
No nie? Też mi się marzy poleżeć cały dzień🙈 nie doceniał człowiek tego wcześniej 😅
Oj tak, żałuję, że nie myślałam o tym kiedyś 😂 Szczególnie przy niewielkiej różnicy wieku. Weź wytłumacz rocznemu dziecku, żeby jeszcze chwilkę poleżało, bo chce ci się spać 🙈
Dokładnie xD moja 10 miesięcy i też ma w nosie moje prośby o poleżeniu jeszcze pół godzinki 🙈
 
Do góry