reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Hop, hop! I ja po wizycie 🩷 moje serduszko do mnie mrygało z ekranu ❤️❤️❤️ 6mm 💪 i jest tak jak przypuszczałam, według okresu 7+0, a według usg 6+2, czyli walnęłam się o jeden dzień w obliczeniach...
Kobieta do rany przyłóż. Chyba hormony we mnie buzują i przy wywiadzie się popłakałam jak musiałam mówić o poronieniu. Lekarka nie dość że bardzo się zmartwiła, to jeszcze pocieszyła i powiedziała, że sama straciła pierwszą ciążę, a teraz ma dwójkę dzieci 🥹🥹🥹 wspomniałam też, że piersi mnie teraz nie bolą, a ostatnio bolały bardzo. To też powiedziała, że miała tak samo. Kochana 🩷🩷🩷
super wiadomosc 🙂 fajnie ze trafilas na taka cudowna gin, jednak to duzo robi przy tych wizytach, to poczucie ze nie jest sie zbywanym tylko wspieranym 🙂
 
reklama
A z ciekawości, dlaczego według OM, skoro to ponad tydzień różnicy? 😀
Ostatnio było 9 dni różnicy. Teraz różnicy jest 6 dni i mówił że jak jest do tygodnia różnicy pomiędzy usg a OM to liczy się na podstawei terminu ostatniej miesiączki.
Ja się na tym nie znam, mówił że tak będziemy liczyć więc tak musi być
 
bylam w takiej samej sytuacji doslownie kilka dni temu, nie stresuj sie i nie czytaj internetow, ja zrobilam ten blad. Zrob sobie jeszcze jedno badanie awidnosc CMV i zobaczysz co tam wyjdzie, jesli wyjdzie wysoki % tzn ze zarazilas sie zanim zaszlas w ciaze i dzidzius jest bezpieczny 🙂
Bardzo dziękuję za odpowiedź :) strasznego mam stresa, 3 lata temu miałam negatywne igg i igm przez całą ciążę :( więc zgaduję, że zakażenie nie mogło być aż tak dawno. Jaki procent musi być, żeby stwierdzić, że jest ok?
 
Hej dziewczyny, dotarła do mnie cześć wyników. Mam niski sód i wychodzi na to, że mam cytomegalowirusa... Zerknijcie proszę czy ja dobrze widzę 😢 mój lekarz na urlopie, nawet nie wiem co robić w tej sytuacji, bo tylko mówił mi jakie są straszne konsekwencje, a teraz zostałam z czarnymi myślami
Zrób awidnosc, ale na moje przy tak wysokim igg i dużo niższym igm przeszłaś cytomegalie przed ciążą
 
Bardzo dziękuję za odpowiedź :) strasznego mam stresa, 3 lata temu miałam negatywne igg i igm przez całą ciążę :( więc zgaduję, że zakażenie nie mogło być aż tak dawno. Jaki procent musi być, żeby stwierdzić, że jest ok?
chyba zalezy od laboratorium, ja na swoich wynikach mam 55%, a wyszlo mi 65%.
 
Hej dziewczyny, dotarła do mnie cześć wyników. Mam niski sód i wychodzi na to, że mam cytomegalowirusa... Zerknijcie proszę czy ja dobrze widzę 😢 mój lekarz na urlopie, nawet nie wiem co robić w tej sytuacji, bo tylko mówił mi jakie są straszne konsekwencje, a teraz zostałam z czarnymi myślami
głowa do góry, byłam w takiej sytuacji więc wiem co czujesz 😔 zrób sobie awidność na cytomegalia ( będzie ok jeśli wynik będziesz mieć powyżej 50 % ) , ja robiłam jeszcze wydalania cytomegalia w moczu bo lekarz od chorób zakaźnych mi kazał. Wszystko będzie dobrze 💚✊
 
I mnie zjebał, że nie pamietam kiedy miałam ostatnią miesiączkę, bo miałam zapisane w kalendarzu w telefonie a nie w głowie -.-
Na mnie też kiedyś jakiś stary dziad naskoczył, że korzystam z aplikacji w telefonie. Jakby to miało jakieś znaczenie czy w aplikacji czy w kalendarzu zwykłym. A może niby mam pamiętać datę każdej miesiączki? Bez sensu takie gadanie
 
reklama
A co do porodów - ja właśnie boje się tego, że po CC będę dłużej dochodzić do siebie. Dodatkowo jestem dość młodą osobą i nie wiem tak naprawdę ile dzieci w przyszłości bym chciała mieć, a jednak chyba po którejś CC nie wskazane jest aby ponownie zachodzić w ciąże. 😔 Oraz jestem okropną panikarą, dlatego boje się tak poważnej operacji 😅
Ja tak samo jestem ogromnie przerażona CC ale nie mam wyjścia rodzic inaczej🙈 Mam od urodzenia wadę serca Wiec lekarze nie dają mi szans na poród naturalny 😔
 
Do góry