reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

Myślałam ze ja mam tylko pecha do siostry …nie ma co się przejmować siostra
Odebrałam wyniki bety i nie rozumiem nic z tego 20.07 w czwartek miałam bety 11000 dzisiaj 15.07 mam 43000 to Dlaczego wczoraj serduszka nie było to sie kupy nie trzyma…
Pociesze się, że ja w dniu gdy miałam ponad 20 tysięcy w ten sam dzień poszłam do lekarza z powodu plamien i było widać pęcherzyk ciążowy i żółtkowy i zaczynała pojawiać się akcja serca i sam lekarz powiedział, że gdybym przyszła kolejnego dnia to już powinno być ładnie widać serduszko, byłam wtedy 5+5 🙂
 
reklama
Witajcie moge do was dołaczyć;) dziś dowiedzialam sie ze jestem.w ciązy test co prawda pozytywny ale blady troche ale pozytywny w 3 sek. To moja 3 ciąza mam dwie corki już;) staralismy sie 4 cykle tylko i sie udało.Termin z aplikacji to 30 marzec .Co do objawow to wszystkie ksiązkowe bol glowy zaparcia bol brzucha piersi ale od owulacji do terminu okresu zerowy bol nic dopiero w terminie tak dzien przed bol cyckow niemilosierny do tego siku czesto co takie dziwne i wczesny objaw to dreszszcze i 37 tep caly czas.Badam sobie szyjke od dawna juz to od razu wiedzialam co sie swieci bo wysoko i zamknketa rozpulchniona.i ta sennosc mega.A wy jak sie czujecie
Gratulacje! Witamy :)
 
Póki co nadal z Wami zostaje :) jest zarodek i serduszko ❤️ wiek ciązy wyliczyła wstępnie na 7+1. Termin na 12 marca się przesunął. Założyła mi kartę ciąży,wypisała leki. Kolejna wizyta prywatna dopiero na 17 sierpnia...strasznie długo. Wcześniej 3 sierpnia mam na nfz ale nie wiem czy zrobi wtedy USG czy tylko badania będzie oglądać 🤷 dziś trochę odetchnęłam
 
Póki co nadal z Wami zostaje :) jest zarodek i serduszko ❤️ wiek ciązy wyliczyła wstępnie na 7+1. Termin na 12 marca się przesunął. Założyła mi kartę ciąży,wypisała leki. Kolejna wizyta prywatna dopiero na 17 sierpnia...strasznie długo. Wcześniej 3 sierpnia mam na nfz ale nie wiem czy zrobi wtedy USG czy tylko badania będzie oglądać 🤷 dziś trochę odetchnęłam
Super, gratulacje!
Cała ciąża to ćwiczenie cierpliwości...
 
Witajcie moge do was dołaczyć;) dziś dowiedzialam sie ze jestem.w ciązy test co prawda pozytywny ale blady troche ale pozytywny w 3 sek. To moja 3 ciąza mam dwie corki już;) staralismy sie 4 cykle tylko i sie udało.Termin z aplikacji to 30 marzec .Co do objawow to wszystkie ksiązkowe bol glowy zaparcia bol brzucha piersi ale od owulacji do terminu okresu zerowy bol nic dopiero w terminie tak dzien przed bol cyckow niemilosierny do tego siku czesto co takie dziwne i wczesny objaw to dreszszcze i 37 tep caly czas.Badam sobie szyjke od dawna juz to od razu wiedzialam co sie swieci bo wysoko i zamknketa rozpulchniona.i ta sennosc mega.A wy jak sie czujecie
gratulacje 🙂 ja objawy tez mialam bardzo szybko, az maz pierwszy mowil ze pewnie w ciazy jestem i mial racje 😁
 
Póki co nadal z Wami zostaje :) jest zarodek i serduszko ❤️ wiek ciązy wyliczyła wstępnie na 7+1. Termin na 12 marca się przesunął. Założyła mi kartę ciąży,wypisała leki. Kolejna wizyta prywatna dopiero na 17 sierpnia...strasznie długo. Wcześniej 3 sierpnia mam na nfz ale nie wiem czy zrobi wtedy USG czy tylko badania będzie oglądać 🤷 dziś trochę odetchnęłam
super, bardzo sie ciesze 🙂 mam nadzieje ze juz nie bedziesz sie stresowac ze cos jest nie tak
 
Myślałam ze ja mam tylko pecha do siostry …nie ma co się przejmować siostra
Odebrałam wyniki bety i nie rozumiem nic z tego 20.07 w czwartek miałam bety 11000 dzisiaj 15.07 mam 43000 to Dlaczego wczoraj serduszka nie było to sie kupy nie trzyma…
a jaki masz tydzien ciazy i jakie mial wymiary zarodek? Bo nie pamietam, beta rzeczywiscie duza, ale moze tez lekarz mial slaby sprzet
 
reklama
super, bardzo sie ciesze 🙂 mam nadzieje ze juz nie bedziesz sie stresowac ze cos jest nie tak
Kolejna wizyta wypada w 9/10 tyg....właśnie wtedy kiedy w październiku byłam i okazało się,że nie ma akcji serca. To będzie chyba najtrudniejsza wizyta. I jeszcze tyle czekania do niej 😩😝
 
Do góry