reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Jakie póki co 🫣😁 wierzę, że zostaniesz tu do samego marca ❤️ mi się wydaje, że tyle minęło od mojej ostatniej wizyty a to zaledwie tydzien 🫢🫢🫢 do 7.08 jeszcze wuchta czasu. W ogóle znowu się zastanawiam czy lekarza nie zmienić bo tam nie dość, że mam 50 km to jeszcze kurde on się tak ceni. Nie wyobrażam sobie przy każdej wizycie wydać 700 zł :/
700 zł za wizytę? A myślałam że mój prof jest drogi...350 wizyta 200 usg
 
reklama
700 zł za wizytę? A myślałam że mój prof jest drogi...350 wizyta 200 usg
250 wizyta usg 200. Prenatalne I 350 a te pozniejsze drozsze ale ile to juz nie pytalam . Do tego teraz badania krwi to prawie 650 zł na te wszystkie kiły, różyczki, HIV itd. Jakbym chciała zrobic nifty albo pappa to kolejne tysiące. I jeszcze dojazd 100 km. A ma może ktoś dodatkowe ubezpieczenie w PZU i z niego skorzystał?
 
250 wizyta usg 200. Prenatalne I 350 a te pozniejsze drozsze ale ile to juz nie pytalam . Do tego teraz badania krwi to prawie 650 zł na te wszystkie kiły, różyczki, HIV itd. Jakbym chciała zrobic nifty albo pappa to kolejne tysiące. I jeszcze dojazd 100 km. A ma może ktoś dodatkowe ubezpieczenie w PZU i z niego skorzystał?
Ja mam pakiet pzu, jak dotąd się nie zawiodłam, mam nadzieje że w ciąży zdania nie zmienię ✌🏻
 
250 wizyta usg 200. Prenatalne I 350 a te pozniejsze drozsze ale ile to juz nie pytalam . Do tego teraz badania krwi to prawie 650 zł na te wszystkie kiły, różyczki, HIV itd. Jakbym chciała zrobic nifty albo pappa to kolejne tysiące. I jeszcze dojazd 100 km. A ma może ktoś dodatkowe ubezpieczenie w PZU i z niego skorzystał?
ale wy placicie to osobno w sensie wizyta osobno, usg osobno i te prenatalne tez osobno?
Ja tez na badania wydalam 650 zl, okropnie sa drogie.
 
250 wizyta usg 200. Prenatalne I 350 a te pozniejsze drozsze ale ile to juz nie pytalam . Do tego teraz badania krwi to prawie 650 zł na te wszystkie kiły, różyczki, HIV itd. Jakbym chciała zrobic nifty albo pappa to kolejne tysiące. I jeszcze dojazd 100 km. A ma może ktoś dodatkowe ubezpieczenie w PZU i z niego skorzystał?
Ja mam I pzu i medicover...problem w tym że mieszkam w małej miejscowości gdzie s podwykonawcy czyli lokalni ginekolodzy z których podziękuję. Dlatego jeżdżę 100km ale też nie z ubezpieczenia bo lekarz którego wybrałam ( trochę musiałam dokoncctakiegi wyboru) nie przyjmuje zvubezp. Zwrot dostanę chyba ok 85 zł. Liczę że chociaż badania zrobię w ramach tych pakietów.
Na szczęście prenatalne mam za darmo ze względu na wiek, ale nifty będę chciał zrobić.
 
250 wizyta usg 200. Prenatalne I 350 a te pozniejsze drozsze ale ile to juz nie pytalam . Do tego teraz badania krwi to prawie 650 zł na te wszystkie kiły, różyczki, HIV itd. Jakbym chciała zrobic nifty albo pappa to kolejne tysiące. I jeszcze dojazd 100 km. A ma może ktoś dodatkowe ubezpieczenie w PZU i z niego skorzystał?
Czyli jak idziesz do lekarza to zostawiasz 450.zl razem ( wizyta I usg ) ??
Ja 200 już z usg
 
Jakie póki co 🫣😁 wierzę, że zostaniesz tu do samego marca ❤️ mi się wydaje, że tyle minęło od mojej ostatniej wizyty a to zaledwie tydzien 🫢🫢🫢 do 7.08 jeszcze wuchta czasu. W ogóle znowu się zastanawiam czy lekarza nie zmienić bo tam nie dość, że mam 50 km to jeszcze kurde on się tak ceni. Nie wyobrażam sobie przy każdej wizycie wydać 700 zł :/
Strasznie drogo...ja płacę 220
 
Witajcie moge do was dołaczyć;) dziś dowiedzialam sie ze jestem.w ciązy test co prawda pozytywny ale blady troche ale pozytywny w 3 sek. To moja 3 ciąza mam dwie corki już;) staralismy sie 4 cykle tylko i sie udało.Termin z aplikacji to 30 marzec .Co do objawow to wszystkie ksiązkowe bol glowy zaparcia bol brzucha piersi ale od owulacji do terminu okresu zerowy bol nic dopiero w terminie tak dzien przed bol cyckow niemilosierny do tego siku czesto co takie dziwne i wczesny objaw to dreszszcze i 37 tep caly czas.Badam sobie szyjke od dawna juz to od razu wiedzialam co sie swieci bo wysoko i zamknketa rozpulchniona.i ta sennosc mega.A wy jak sie czujecie
Witamy, rozgośc się i rośnij zdrowo 😊 ja się czuje raz lepiej, raz gorzej, piersi bola ale delikatnie bardzo, podbrzusze czasami zaciągnie, czesciej chodzę na siku i szybko się męczę, a tak to innych objawów brak🙂
Póki co nadal z Wami zostaje :) jest zarodek i serduszko ❤️ wiek ciązy wyliczyła wstępnie na 7+1. Termin na 12 marca się przesunął. Założyła mi kartę ciąży,wypisała leki. Kolejna wizyta prywatna dopiero na 17 sierpnia...strasznie długo. Wcześniej 3 sierpnia mam na nfz ale nie wiem czy zrobi wtedy USG czy tylko badania będzie oglądać 🤷 dziś trochę odetchnęłam
Super wieści! 🥰🥰 nie mogło być inaczej i zobaczysz, że wszystko będzie dobrze❤️
Jakie póki co 🫣😁 wierzę, że zostaniesz tu do samego marca ❤️ mi się wydaje, że tyle minęło od mojej ostatniej wizyty a to zaledwie tydzien 🫢🫢🫢 do 7.08 jeszcze wuchta czasu. W ogóle znowu się zastanawiam czy lekarza nie zmienić bo tam nie dość, że mam 50 km to jeszcze kurde on się tak ceni. Nie wyobrażam sobie przy każdej wizycie wydać 700 zł :/
Łoooo matko z córką ilee? Aż mnie oczy bolą😱
250 wizyta usg 200. Prenatalne I 350 a te pozniejsze drozsze ale ile to juz nie pytalam . Do tego teraz badania krwi to prawie 650 zł na te wszystkie kiły, różyczki, HIV itd. Jakbym chciała zrobic nifty albo pappa to kolejne tysiące. I jeszcze dojazd 100 km. A ma może ktoś dodatkowe ubezpieczenie w PZU i z niego skorzystał?
Ja mam ten pakiet pzu, jeszcze nie korzystałam, chciałabym z niego głównie robić badania, ale tam trzeba skierowanie miec na badania. A do ginka idę teraz prywatnie i nie wiem czy mi wystawi skiero chyba raczej nie :/ choć ten lekarz też pracuje w szpitalu więc może jest opcja? 🤔
 
reklama
Do góry