reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
No ja właśnie tak liczę i nie wiem jak ta babeczka z tej kliniki mi to policzyła. Z usg będę wtedy w 12+2 a z OM 12+5 więc ani tak ani tak, chyba że policzyła cykle 28dniowe i z OM to wtedy by się zgadzało że 13 tydzień 😅
tylko ze 12 + coś to jest 13 tydzień
Ja z usg miałam 6+2 a na zaświadczeniu mam wpisane , ze jestem w 7 tygodniu
 
Tak w ogóle nic się dziś nie odzywałam :) ból głowy na szczęście przeszedł :) ale dziś o mało co na zawał nie zeszłam. Siedziałam na tarasie bo siostry przyjechały ( mam aż 6 :D ) i mi wypadł z gniazda maluszek ptaszek i mi prawie wpadł pod bluzkę 🫣🫣 teraz się z tego śmieje ale przecież jak się wydarłam to połowa wioski mnie słyszała:) mam nadzieję, że maluch tego nie odczuł 😅
Wyrywałam chwasty jakieś 2 godz i chyba za długo bo czuje jak mnie brzuch ciągnie:) ale ile można leżeć..
super, ze ból głowy przeszedł!
Co u ptaszka? To sobie znalazł miejsce do ładowani - może wyczuł mamusie :)
 
reklama
Do góry