reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny jak to jest z usg dopochwowym na początku ciąży?
Tzn. Podobno nie można zbyt często...ale ile to jest często? Miałam tydzień temu i czeka mnie jutro...Jak to u Was wyglądało?
 
Dziewczyny jak to jest z usg dopochwowym na początku ciąży?
Tzn. Podobno nie można zbyt często...ale ile to jest często? Miałam tydzień temu i czeka mnie jutro...Jak to u Was wyglądało?
Nie wiem jak to się ma do stanu niektórych ale ja z moja dwójka miałam na początku co tydzień do stwierdzenia serduszka później co 4 tygodnie jak było ok a ta ciążę co poroniłam to miałam co tydzień USG bo od początku dr. Podejrzewała że coś nie jest tak że dziecko jest za małe.. Nie rośnie. Więc myślę że USG raczej nie powinno wpływać na ciążę 😊
 
Nie wiem jak to się ma do stanu niektórych ale ja z moja dwójka miałam na początku co tydzień do stwierdzenia serduszka później co 4 tygodnie jak było ok a ta ciążę co poroniłam to miałam co tydzień USG bo od początku dr. Podejrzewała że coś nie jest tak że dziecko jest za małe.. Nie rośnie. Więc myślę że USG raczej nie powinno wpływać na ciążę 😊
To mnie uspokoiłaś...dziękuję:)
I te usg ci tydzień cały czas dopochwowe? Zstanwum się od którego tygodnia wystarczy tylko usg prze brzuch...
 
reklama
Do góry