reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Dziewczyny jak to jest z usg dopochwowym na początku ciąży?
Tzn. Podobno nie można zbyt często...ale ile to jest często? Miałam tydzień temu i czeka mnie jutro...Jak to u Was wyglądało?
Ja już miałam 3 usg dopochwowe od początku ciazy. 7.08 mam kolejna wizyte i pewnie kolejne będzie;) pierwsze słyszę, że nie można często. Jak u kogoś jest jakiś "problem" to wręcz zalecane jest aby kontrolować stan bobaska a to jedyny sposób we wczesnej ciazy.
 
reklama
Tak w ogóle nic się dziś nie odzywałam :) ból głowy na szczęście przeszedł :) ale dziś o mało co na zawał nie zeszłam. Siedziałam na tarasie bo siostry przyjechały ( mam aż 6 :D ) i mi wypadł z gniazda maluszek ptaszek i mi prawie wpadł pod bluzkę 🫣🫣 teraz się z tego śmieje ale przecież jak się wydarłam to połowa wioski mnie słyszała:) mam nadzieję, że maluch tego nie odczuł 😅
Wyrywałam chwasty jakieś 2 godz i chyba za długo bo czuje jak mnie brzuch ciągnie:) ale ile można leżeć..
 
Tak w ogóle nic się dziś nie odzywałam :) ból głowy na szczęście przeszedł :) ale dziś o mało co na zawał nie zeszłam. Siedziałam na tarasie bo siostry przyjechały ( mam aż 6 :D ) i mi wypadł z gniazda maluszek ptaszek i mi prawie wpadł pod bluzkę 🫣🫣 teraz się z tego śmieje ale przecież jak się wydarłam to połowa wioski mnie słyszała:) mam nadzieję, że maluch tego nie odczuł 😅
Wyrywałam chwasty jakieś 2 godz i chyba za długo bo czuje jak mnie brzuch ciągnie:) ale ile można leżeć..
Hihi ale przygpda:)
 
Moje drogie zastanawiam się czy te dwa suplementy mogę zażywać razem czy nie powinnam? Może któraś wie 😊??
 

Załączniki

  • 16901367335057322591511420289074.jpg
    16901367335057322591511420289074.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 48
reklama
Do góry