reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Super, gratulacje 🙈 Progiem bym się na twoim miejscu aż tak bardzo nie przejmowała, on jest skokowy a tym samym jego poziom może się wahać w ciagu dnia ☺️
Właśnie wiem, że się może wahać, dlatego chcę zbadać jeszcze raz, bo w pierwszej ciąży miał tendencję spadkową. Jak będzie wyższy to ok.
 
reklama
O proszę! Ja też mam nauczycielskie wakacje 🩷 też chciałabym zostać przynajmniej przez semestr... mamy taki niedobór nauczycieli, że nie wiem jak oni sobie w tym roku mogliby poradzić beze mnie. Ja pracuję w liceum i dużo zależy od naboru. W przyszłym roku byłoby łatwiej iść wcześniej na l4, bo planujemy mniejszy nabór. Ale w tym roku mamy osiągnąć maksimum lokalowe w naszej szkole. Już mam zaplanowane 35 godzin! Więc gdybym zrezygnowała od września to mieliby masakrę. U nas na wsi nie znajdą szybko zastępstwa
Ja w podstawówce i z miasta więc tu raczej nie będą mieć problemu zastępstwem no ale zobaczymy bo z biologią to też różnie bywa 😁 ja mam termin na 3 marca ale moja ginekolog już mi zapowiedziała, że urodzę szybciej w 37/38 tyg bo cesarka trzecia mnie czeka.
 
Ja w podstawówce i z miasta więc tu raczej nie będą mieć problemu zastępstwem no ale zobaczymy bo z biologią to też różnie bywa 😁 ja mam termin na 3 marca ale moja ginekolog już mi zapowiedziała, że urodzę szybciej w 37/38 tyg bo cesarka trzecia mnie czeka.
ja tez będę miała 3 cesarkę , jak podchodzisz do tematu ? Ja się mocno stresuje :(
 
ja tez będę miała 3 cesarkę , jak podchodzisz do tematu ? Ja się mocno stresuje :(
Nie ukrywam, że się boję ale znam dziewczyny, które miały już 4 i wszystko dobrze się skończyło. Drugą miałam 12 lat więc tak sobie tłumaczę, że im dłużej tym lepiej🙈 moja pani doktor, mówi ze nie mam czym się martwić, wiec też mnie pociesza.
 
A czy któraś z was bierze leki antydepresyjne? Ja biorę na nerwicę lękowa małą dawkę, jestem w trakcie odstawiania
Ginekolog mówił że mam się zapytać swojego lekarza o te leki, znowu mój lekarz od tego ma urlop i nie mogę się dodzwonić. Boję się że mogę zaszkodzić biorąc ten lek , lub na własną rękę odstawiając.
Siofor który bralam ginekolog kazał mi odstawić.
 
Ja dlugo brałam siofor bo miałam początki cukrzycy i IO. Ale nie pomagał on mi kompletnie w niczym. Od stycznia do czerwca zrzuciłam 33 kg I wyniki książkowe a po IO ani nie ma śladu. Myślę, że to głównie dzięki zrzuconym kg udało mi się zajść w ciążę.
 
Ja dlugo brałam siofor bo miałam początki cukrzycy i IO. Ale nie pomagał on mi kompletnie w niczym. Od stycznia do czerwca zrzuciłam 33 kg I wyniki książkowe a po IO ani nie ma śladu. Myślę, że to głównie dzięki zrzuconym kg udało mi się zajść w ciążę.
A ja miałam siofor na pcos
Ale wydaje mi się że dzięki niemu udało mi się zajść w ciążę. Staraliśmy się 2 lata. Jak zaczęłam brać siofor to w 4 cyklu zaszłam.
 
reklama
Do góry