reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Hej dziewczyny. U mnie w ciągu ostatnich dni nadal pojawiało się delikatne brązowe plamienie głównie przy podcieraniu. Wczoraj byliśmy z mężem na kolacji w restauracji, poszłam zrobić siku a tam krew na wkładce i to dosyć sporo :( Od razu czarne myśli, od razu pojechaliśmy do szpitala zrobili mi USG i na szczęście nie poroniłam. Zarodek ma 3.6mm i nawet słyszałam bicie jego serca. Co za ulga... Dostałam globulki prostregonu i zalecenia żeby odpoczywać. Zdecydowałam się też że wykupuję prywatne ubezpieczenie bo mieszkam za granicą i tutaj publiczna opieka jest słaba, w ciągu całej ciąży tylko 3 USG w tym pierwsze dopiero 12 tygodnia. W tym tygodniu będę mieć robione dopiero pierwsze badania krwi/ moczu. Później 17 lipca spotkanie z położną w celu omówienia wyników i dopiero wtedy ona mnie umówi na wizytę z ginekologiem.
 
No to ja właśnie co bym nie zjadła to brzuch jak balon 🎈🫢
mam tak samo 🙈
Cześć dziewczyny, witam sie dziś u mnie 6+2. 3 dni do wizyty 🥰

Cały weekend spędziliśmy u teściów, do tego u synka w żłobku panuje rumień zakaźny wiec będziemy gościć teściową przez kolejny tydzień. Tyle sie naczytałam o tym ze rumień jest bardzo niebezpieczny w 1 trymestrze, ze wolimy dmuchać na zimne 🙂
Byle nie oszaleć z babcią przez ten tydzień 😆

Z objawów, często sikam, zdarzają się bólepodbrzusza 😉 życzę miłej niedzieli 🍀🌸
ojej to faktycznie lepiej dmuchać na zimne, jakoś wytrzymacie z tesciową😅😱🙈 może nie będzie zbyt upierdliwa o ile to możliwe 🙈
Również przyjemnej niedzieli ❤️
 
Witam się i ja w niedzielę. Jak się czujecie?

Czy u was też występuje zmienny nastrój? Ja ogólnie czuje się niby ok ale są chwile że przychodzą do mnie czarne myśli i ryczę... No wczoraj. Nie dość że ryczalam na filmie ale był wzruszający to już później mój humor wahał się i głupotki sprawiały że chciało mi się płakać. A jak to u Was wygląda ?
Hej Wam 🙂 ja tez mam taki nastroj, maz mi cos powie i ja juz lzy w oczach, co normalnie bym sie z tego smiala. Wczoraj strasznie mnie mdlosci wymeczyly, co nie zjem to zaraz sa. W nocy cycki mnie tak bolaly ze przekrecic z boku na bok sie nie moglam 😄
 
Hej dziewczyny. U mnie w ciągu ostatnich dni nadal pojawiało się delikatne brązowe plamienie głównie przy podcieraniu. Wczoraj byliśmy z mężem na kolacji w restauracji, poszłam zrobić siku a tam krew na wkładce i to dosyć sporo :( Od razu czarne myśli, od razu pojechaliśmy do szpitala zrobili mi USG i na szczęście nie poroniłam. Zarodek ma 3.6mm i nawet słyszałam bicie jego serca. Co za ulga... Dostałam globulki prostregonu i zalecenia żeby odpoczywać. Zdecydowałam się też że wykupuję prywatne ubezpieczenie bo mieszkam za granicą i tutaj publiczna opieka jest słaba, w ciągu całej ciąży tylko 3 USG w tym pierwsze dopiero 12 tygodnia. W tym tygodniu będę mieć robione dopiero pierwsze badania krwi/ moczu. Później 17 lipca spotkanie z położną w celu omówienia wyników i dopiero wtedy ona mnie umówi na wizytę z ginekologiem.
dobrze ze wszystko w porządku , słyszałam ze takie krwawienia się zdarzają . Moja szwagierka opowiadała ze w ciąży aż chlustnela krwią a na szczęście wszystko było dobrze :) jak fajnie ze słyszałaś serduszko :))
 
Ja se ciągle wmawiam że co ma być to będzie ale i tak ciągle się martwię cycki mniej bolą mdłości dziś mniejsze..
 
U mnie jest jeszcze takie ssanie na głód co chwile ze ciagle coś muszę mieć pod ręka jakiś jogurt czy kefir . Tak miałam w drugiej ciąży ze wymiotowałam tylko żółcią rano ale wieczorem miałam straszne ssanie w brzuchu i jak nie zjadłam to wymioty 😀 za to w pierwszej ciąży leżałam w szpitalu na niepowściągliwe wymioty bo mój żołądek nie przyjmował nawet śliny , miałyście coś takiego ?
Ja se ciągle wmawiam że co ma być to będzie ale i tak ciągle się martwię cycki mniej bolą mdłości dziś mniejsze..
A ja każdego ranka budzę się i czuję się bardzo dobrze😊 jutro mam 6+ 1 i ide do lekarza
 
Dziewczyny, a czy dalej czujecie ciągnięcie w podbrzuszu?
Trzymam się tego kurczowo, że skoro czuje to ciągnięcie, to COŚ się tam wciąż dzieje 😳
 
reklama
Hej witaj w naszym gronie 😁 ja dziś mam 5+6 i czuję się nadal super. Od czasu do czasu poczuje jakieś ciągniecie jajnika, lekki ból. Piersi bolały mnie bardziej po 4 tyg powiększyły się troszkę bo jak zdejmuje wieczorem stanik to czuję w nich obciążenie ale nie bolą. W poniedziałek wybieram się na swoja pierwszą wizytę tak więc zobaczymy. Ja mam na pokładzie dwóch chłopców (18 i 12 lat) teraz z drugim mężem miałam dwie ale straciłam. Kiedy poswieciłaś się totalnie pracy i odpuściliśmy sobie ( już mówiliśmy sobie, że fajnie tak bedzie starszy za rok na studia i zostanie nam 13 latek) to nagle znowu ciąża🙈 no zobaczymy jak tym razem będzie 😊
Oby się tym razem udało!
Hej wspolczuje strat i trzymam kciuki aby tym razem bylo wszystko dobrze 🙂 piekne kreski 😊 kiedy masz wizyte?


trzymam kciuki aby tak bylo 🙂 o ktorej masz wizyte?
Gdzies czytalam ze nie powinno sie wkladek bo one powoduja ze ilosc sluzu sie jeszcze zwieksza 😀 moze sprobuj bez i np zmieniac bielizne co jakis czas?
Dzięki! Jutro będę się umawiać na wizytę, zrobiłam test w sobotę (27dc), bo dzien wcześniej dźwigało mi się po kiełbasie i pomyślałam oho chyba coś jest na rzeczy :D
Cześć, nudnych 9 miesięcy ☺️
Ja póki co czuje się bardzo dobrze, chociaż bardzo szybko wyczerpuje mi się bateria 😂
Dzieki! Mi tak samo 🫠
Może, ale nie musi. Zależy czy będzie rosnąć czy nie. Trzeba obserwować, i czekać....
No nie może być za łatwo....
Trzymam kciuki żeby się wchłonęła!
Cześć Dziewczyny, serdecznie witam wszystkie nowe przyszłe Mamusie, życzę Wam dużo zdrówka, powodzenia i spokoju ❤️
Ja dzisiaj zrobiłam zlecone badania mam tylko w moczu podwyższone PH więc chyba jakaś infekcja , nie wiem. Zapytam jutro lekarza 🙂pozatym wszystko w normie. Przy okazji zrobiłam betę i progesteron
Beta 15731, 84
Progesteron 30,40
Więc mam cichutką nadzieję, że jutro zobaczę malutkie serduszko ❤️😍
Ale piekna beta! Wydaje mi się że przy takiej becie powinno być już serduszko :) Który masz tydzien ??
A powiedzcie Dziewczyny jak się dzisiaj czujecie ?
Ja cały dzień w domu, bo u mnie dzisiaj straszny upał nie da się nawet wysiedzieć na zewnątrz, nie lubię takiej pogody ale no nie ma co narzekać 😊
Ja mam mdłości, ale dalekatne narazie, da się wytrzymać i sikam co chwilę dosłownie:D

U mnie jeszcze nikt nie wie o mojej ciąży. Kupiłam synkowi koszulkę z napisem "awansowałem na starszego brata" zaproszę wszystkich i zobaczymy reakcję :D
 
Do góry