reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Zawsze można zmienić lekarza :)

Ja już po wizycie. Nigdy nie myślałam że będę zadowolona z kobiety ginekologa :)
Do sedna jest moja mała kropeczka. Wygląda wszystko w porządku.
Następna wizyta serduszkowa 21.07 . Do tego czasu mam zrobić USG piersi i milion badań w tym chyba HIV grupę krwi toksoplazmozę i chyba prawie wszystko.

Liczę że będę miała to w pakiecie wszystko.
Piękna fasolka😊 który to tydzień ciąży?
 
Dziewczyny ja również się żegnam. Z wyjazdu do rodziców wróciłam dzisiaj zamiast jutro bo zaczęłam krwawić. I to tak okresowo, żywą krwią... no cóż, tym razem nie jest mi dana bezproblemowa ciąża. Jutro potwierdze u lekarza, że "posprzątane".
Trzymam kciuki za każdą z Was :)
 
Dziewczyny ja również się żegnam. Z wyjazdu do rodziców wróciłam dzisiaj zamiast jutro bo zaczęłam krwawić. I to tak okresowo, żywą krwią... no cóż, tym razem nie jest mi dana bezproblemowa ciąża. Jutro potwierdze u lekarza, że "posprzątane".
Trzymam kciuki za każdą z Was :)
O nie, może nie wszystko stracone? Może to tylko krwiak się oczyszcza? 😞
Daj znać koniecznie jutro po wizycie, trzymam kciuki aby jednak to było coś innego 😞
 
Dziewczyny ja również się żegnam. Z wyjazdu do rodziców wróciłam dzisiaj zamiast jutro bo zaczęłam krwawić. I to tak okresowo, żywą krwią... no cóż, tym razem nie jest mi dana bezproblemowa ciąża. Jutro potwierdze u lekarza, że "posprzątane".
Trzymam kciuki za każdą z Was :)
Przykro mi @AnnMar88 🥺😔 przytulam Cię mocno ♥️
 
Dziewczyny ja również się żegnam. Z wyjazdu do rodziców wróciłam dzisiaj zamiast jutro bo zaczęłam krwawić. I to tak okresowo, żywą krwią... no cóż, tym razem nie jest mi dana bezproblemowa ciąża. Jutro potwierdze u lekarza, że "posprzątane".
Trzymam kciuki za każdą z Was :)
Bardzo mi przykro 😢 może to jeszcze nie jest przesądzone? Tule mocno!!
 
reklama
Dziewczyny ja również się żegnam. Z wyjazdu do rodziców wróciłam dzisiaj zamiast jutro bo zaczęłam krwawić. I to tak okresowo, żywą krwią... no cóż, tym razem nie jest mi dana bezproblemowa ciąża. Jutro potwierdze u lekarza, że "posprzątane".
Trzymam kciuki za każdą z Was :)
Przykro mi Kochana , ale poczekaj do jutra nie przesądzaj o niczym najważniejsza wizyta u lekarza ❤️ trzymaj się ciepło ! 😘
 
Do góry