reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Ja bym chciała iść spać i obudzić się 12stego lipca przed wizytą. Stresuje się okropnie. Boję się że nie będzie zarodka. Serduszka... Będzie to 7+0 według ostatniej miesiączki. Ciągle chce mi się spać, kreci mi się w głowie i okropnie mnie mdli...
 
Ja bym chciała iść spać i obudzić się 12stego lipca przed wizytą. Stresuje się okropnie. Boję się że nie będzie zarodka. Serduszka... Będzie to 7+0 według ostatniej miesiączki. Ciągle chce mi się spać, kreci mi się w głowie i okropnie mnie mdli...
Będzie dobrze kochana, rozumiem Cię bo mam sama dokładnie tak samo. Ja tez mam wizytę 12 i u mnie to będzie 6+5 i tez bardzo liczę na to ze już będzie serduszko 🥺 musimy być dzielne i dotrwać do naszego dnia✊🏻🍀
 
beta po tygodniu odstepu jest chyba juz nie miarodajna
Byłam wcześniej w sobotę i w poniedziałek tydz temu i bym przyrost jak dobrze pamiętam 174% chce zobaczyć teraz jak wygląda sytuacja i druga zrobievw czwartek chyba że dziś będzie dość wysoka i mnie to uspokoi bo wizyta w piątek. Wyniki o 14 nietrzeba dlugo czekac
 
To ja się zastanawiam czy nie za wcześnie idę na wizytę ... Będzie 5+4 🙈 ale inaczej nie mogę bo leki mi się kończą wtedy :/
 
reklama
Do góry