reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

O to to mam to samo, jak położę się np. wcześniej koło 19 to mi się uśnie około godzinki dwóch a potem koniec całą noc się kręcę. I też mam takie coś że jak jestem przykryta to mi gorąco, pocę się...a znowu jak się odkryje to mi zimno 🤷😀
O to, to! Opisujesz moją historię 😂

Ja dziś zaplanowałam 2 tygodnie urlopu na końcówkę lipca i już jestem podekscytowana na samą myśl (trochę mniej na myśl, ze w tym czasie planuje odpieluchowanie brzdąca🙈).
 
reklama
A więc udało mi się zapisać na 6 lipca do mojego ginekologa prywatnie 🙂 za to w maju zapisałam się do niego na nfz więc świetnie się składa :) pierwsze zaproponował datę 14 lipca jednak upchnął mnie na tego 6 z racji tego, że wcześniejszą ciążę poroniłam. Oby tym razem wszystko było ok. Przy takiej becie jak miałam w poniedzialek (1552 mIU/ml) chyba już powinno być coś widać?
 
A więc udało mi się zapisać na 6 lipca do mojego ginekologa prywatnie 🙂 za to w maju zapisałam się do niego na nfz więc świetnie się składa :) pierwsze zaproponował datę 14 lipca jednak upchnął mnie na tego 6 z racji tego, że wcześniejszą ciążę poroniłam. Oby tym razem wszystko było ok. Przy takiej becie jak miałam w poniedzialek (1552 mIU/ml) chyba już powinno być coś widać?
O to widzę, że wizytujemy razem 😁
Tak, na pewno będzie już widoczny pęcherzyk. ☺️ Masz zalecenia do brania jakiś leków ze względu na wcześniejsze poronienie? Czy dopiero będziecie o tym rozmawiać?
 
O to widzę, że wizytujemy razem 😁
Tak, na pewno będzie już widoczny pęcherzyk. ☺️ Masz zalecenia do brania jakiś leków ze względu na wcześniejsze poronienie? Czy dopiero będziecie o tym rozmawiać?
Rzeczywiście w ten sam dzień ☺️ nie na razie nic nie biorę, więc wypytam czy na pewno nie muszę nic brać. Strasznie się stresuje. I nie wiem czy niedobrze mi z nerwów czy to już te objawy. Chyba zapisze się jeszcze do jakiegoś na przyszły tydzień. Dla pewności
 
Ja to dziś pójdę na bete ostatnia robilam tydzień temu chodzę ciągle jakaś zdenerwowana może na chwilkę do wizyty mnie to uspokoi
 
reklama
Do góry