reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

To prawda, każda ciąża może być zupełnie inna. Aczkolwiek wiele osób pisze, że mdłości lubią pojawiać się dopiero po 6 tygodniu, więc najlepsze może przed nami 😁

Szybko zleci, a 12 powinno już być serduszko ❤️

Udało mi się w końcu, po 3 dniach, umówić wizytę na NFZ 😂 Sukces!
Ooooo to moje gratulacje! Na kiedy? Mam nadzieję, że jeszcze przed terminem porodu 😉
 
reklama
Dziewczyny dostałam smsa od mojej gin "może proszę jednak brać encorton 10mg rano do śniadania..." Wcześniej pisała,żeby nie brać... I bądź tu mądry, co robić.... Któraś z was bierze encorton?
Ja nie biorę, ale jeśli masz wątpliwości to może skonsultuj się z innym lekarzem?
 
Ja nie biorę, ale jeśli masz wątpliwości to może skonsultuj się z innym lekarzem?
No właśnie mam.... Ale nie wiem z kim się skontaktować bo mam w sunie teczkę badań...ta lekarka mnie zna...a nowy lekarz cholera wie jak podejdzie to takiej wizyty?
 
Dziewczyny dostałam smsa od mojej gin "może proszę jednak brać encorton 10mg rano do śniadania..." Wcześniej pisała,żeby nie brać... I bądź tu mądry, co robić.... Któraś z was bierze encorton?
Ja nie biorę, ale chyba posłuchałabym zaleceń lekarza 😔
Ooooo to moje gratulacje! Na kiedy? Mam nadzieję, że jeszcze przed terminem porodu 😉
Na 13 lipca, szok 😂
 
Jak się czujecie dziewczyny? 😁
Ja generalnie czuje się bardzo dobrze, ale wczoraj diabeł mnie podkusił i zjadłam zupkę chińską - do teraz czuje jak ten makaron siedzi mi na żołądku, ble 😖
Dziś 5+0 🩷
ja mam kompletny brak apetytu, jedzenie w siebie musze wmuszac a pozniej jak zjem mam mdlosci... no i w nocy nie moge zasnac, leze krece sie i tak do polnocy, w dzien nie spie, a problemow ze snem do tej pory nie mialam, wrecz przeciwnie 😄
 
ja mam kompletny brak apetytu, jedzenie w siebie musze wmuszac a pozniej jak zjem mam mdlosci... no i w nocy nie moge zasnac, leze krece sie i tak do polnocy, w dzien nie spie, a problemow ze snem do tej pory nie mialam, wrecz przeciwnie 😄
Z tym snem to tak często jest w ciąży. Ja co druga noc nie mogę spać w kolejną odsypiam :p
 
ja mam kompletny brak apetytu, jedzenie w siebie musze wmuszac a pozniej jak zjem mam mdlosci... no i w nocy nie moge zasnac, leze krece sie i tak do polnocy, w dzien nie spie, a problemow ze snem do tej pory nie mialam, wrecz przeciwnie 😄
Ja mam bardzo podobnie, leżę, kręcę się raz mi zimno raz gorąco, niby już zasypiam a zaraz oczy otwieram jak 5 zł i myślę o 50 rzeczach naraz 🤣
 
Cześć dziewczyny! Oto kalendarz który udało mi się stworzyć na podstawie waszych wiadomości ☺️

Nasze terminy ❤️

1.03 @AnielkoweLove @Paulina933
2.03 @Anet23 @dajboże
3.03. @Marcia 1983 @Oli55 @Mija9191
4.03 @Mamachlopcow @Sylwia 7 ♹ 🕖
5.03 @Kotciara @Altojaxx @Manvi
6.03 @nicola27
7.03
8.03 @Justyna1996
9.03 @Juliaaawe @Dolvit


Nasze wizyty 🩷

4.07 @nicola27
5.07 @Sylwia 7 ♹ 🕖
6.07 @Kotciara
7.07 @Oli55
10.07 @Anet23
11.07 @Juliaaawe @Mamachlopcow @dajboże
12.07 @Altojaxx @Mija9191 @Dolvit
13.07 @Dolvit
17.07 @Manvi
28.07 @AnielkoweLove @Paulina933

Jeśli kogoś tu nie ma lub chcecie coś dopisać/edytować, to proszę o wiadomość 🤓
termin 08.03 wizyta 04.07 😊✊
 
Ja mam bardzo podobnie, leżę, kręcę się raz mi zimno raz gorąco, niby już zasypiam a zaraz oczy otwieram jak 5 zł i myślę o 50 rzeczach naraz 🤣
O to to mam to samo, jak położę się np. wcześniej koło 19 to mi się uśnie około godzinki dwóch a potem koniec całą noc się kręcę. I też mam takie coś że jak jestem przykryta to mi gorąco, pocę się...a znowu jak się odkryje to mi zimno 🤷😀
 
reklama
Do góry