reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Ja to jestem przerażona, bo jadłabym same fastfoody. Tylko pizza mrożona, nawet zupki chińskie, colka cały czas. Zawsze unikałam takich rzeczy a teraz tylko to mi wchodzi. Na mojego ulubionego kurczaczka z mizerią i młodymi ziemniaczkami Nie mogę patrzeć. Ulubione kanapki wchodzą bez szału. Totalnie nie mam ochoty na gotowanie, żebym potem nie musiała tego jeść. Brzydzi mnie nawet jak ktoś je go przy mnie... Mam nadzieję, że to minie, bo niezłe nawyki żywieniowe wyrobię swojemu bobasowi.
Tez tak mam. najgorzej ze uwielbiam zapachy prania, perfum a teraz odrzuca mnie na tyle ze nie mogę rozwiesić na suszarce :( gotowanie które kocham ostatnio nienawidzę 🤪 mam ochotę na coś robię - biorę gryza i już mam dość
 
reklama
Można mnie wpisać na 29.08 mam prenatalne 😊 wy też musicie tyle czekać do wizyty czy macie wcześniej ? Jak ja wytrzymam do wizyty aż tyle skoro ciągle sobie coś do głowy dobieram 🤷🥴
 
Tez tak mam. najgorzej ze uwielbiam zapachy prania, perfum a teraz odrzuca mnie na tyle ze nie mogę rozwiesić na suszarce :( gotowanie które kocham ostatnio nienawidzę 🤪 mam ochotę na coś robię - biorę gryza i już mam dość
Oo ja znowu w kuchni cały czas. Dzisiaj leczo i plesniak ze śliwkami . A juz mysle co na kolację zrobić. 🤐
 
No ja też jak jestem głodna to jestem taka osłabiona, trzęsie mnie w środku. A najgorsze jest to ze, ciagle jestem glodna 😃.. pije z 3 litry wody dziennie, co chwilę jestem głodna.. jedzenie to mi się śni... mam nadwagę sporą, boje się że jak się nie pohamuje to na porodówkę będą mnie kulać. 👀😃
Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić jak Cię kulaja 😄 kurcze ja to liczę na to, że po ciąży parę kilo ze mną zostanie, bo szkielecik ze mnie 😑 chociaż maja mama przytyła dopiero po 3 ciąży, a w pierwszej w 9 tygodniu ważyła 52 kilo. No cóż jedni chcą schudnąć inni przytyć 😃 grunt to być zdrowym ☺️
 
Czy po przebudzeniu potrzebujecie coś od razu zjeść/wypić? Ja muszę bo inaczej mdli mnie 🤢 biore xonovea, jak nie brałam to nawet picie ładowało w WC 😢
ja nie potrzebuje, moglabym nie jesc do poludnia ale wiem ze musze 🙂 chociaz dzis mam jak narazie jakis lepszy dzien, zrobilam sobie drozdzowki z serem i czekam az sie upieka i zjem 😁
 
reklama
Ja to jestem przerażona, bo jadłabym same fastfoody. Tylko pizza mrożona, nawet zupki chińskie, colka cały czas. Zawsze unikałam takich rzeczy a teraz tylko to mi wchodzi. Na mojego ulubionego kurczaczka z mizerią i młodymi ziemniaczkami Nie mogę patrzeć. Ulubione kanapki wchodzą bez szału. Totalnie nie mam ochoty na gotowanie, żebym potem nie musiała tego jeść. Brzydzi mnie nawet jak ktoś je go przy mnie... Mam nadzieję, że to minie, bo niezłe nawyki żywieniowe wyrobię swojemu bobasowi.
U mnie podobnie, wcześniej jadłam bardzo ostrożnie, dużo sałatek, ryby, kasze, a teraz jedynie kanapki z dżemem, pizza, zapiekanki, jedzenie istny dramat! A na warzywa (w tym ukochane pomidory) nie mogę patrzeć 🤮
 
Do góry