reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny mam pytanie odebrałam wyniki badań i mam podwyższone leukocyty, neutrofile i monocyty a limfocyty obniżone. Do lekarza idę dopiero za 2.5 tygodnia i tak się zastanawiam czy jest się czym martwić? Wiem że dla kobiet w ciąży są też inne widełki norm I nie wiem czy powinnam jeszcze wcześniej umówić się na wizytę?
 
Cześć! 🤗
Witam się dziewczyny z Wami dość nieśmiało 🫠 miałam być październikową mamą ale niestety było mi to nie dane 😭
aktualnie jestem 7+4 (mam termin na 14.03.2024) do tej pory na USG wszystko ok - byłam w poniedziałek i widziałam 1.01 cm fasolki i w końcu serduszko 😍🥰 (w poprzedniej ciąży zatrzymał się rozwój na 5tyg - zabieg w 10). Zapisałam się na badania prenatalne mam 4.09 😁 wierze ze będzie dobrze! Zmagałam się z bardzo silnymi wymiotami ale biorę od 3 dni xonove i nie wymiotuję 🤓 miło mi Was kobitki poznać! Mam nadzieje że będzie nam dane zostać w tym samym gronie do końca! Póki co jestem strasznie przewrażliwiona i boję się ponownej straty.
hej gratulacje i spokojnej ciazy az do marca 🙂
 
jest gorsze - STARORÓDKA! :o
O tego nie słyszałam 😁
Dziewczyny mam pytanie odebrałam wyniki badań i mam podwyższone leukocyty, neutrofile i monocyty a limfocyty obniżone. Do lekarza idę dopiero za 2.5 tygodnia i tak się zastanawiam czy jest się czym martwić? Wiem że dla kobiet w ciąży są też inne widełki norm I nie wiem czy powinnam jeszcze wcześniej umówić się na wizytę?
Możesz zawsze z lekarzem rodzinnym szybko skonsultować
 
Hej, podobnie jak koleżanka wyżej, również witam się z Wami nieśmiało :) na tapecie:
- dzieciątko dzisiaj 9+6 według OM
- xonvea ratująca życie (dosłownie!!!!)
- poronienie zatrzymane w styczniu 2023
- endometrioza
- wcześniej niedomoga lutealna
Jutro kolejna wizyta u doktora, trzymajcie kciuki….. :(

I proszę o dopisanie mojego terminu - 2.03.2024 :) Również chętnie dołączę do grupy :) Wcześniej byłam bardziej aktywna na forum jednak przez to, że nie umiałam poradzić sobie ze stratą po prostu nie dałam rady. Mam nadzieję, że tym razem zostanę tu na dłużej :) Pozdrawiam Was!
hej gratulacje 🙂 to jestesmy na tym samym etapie.
 
Jakiś tydzień temu pisałam na grupie, że objawy odpuściły, że nie mam już mdlosci i tak dalej. Dzisiaj 10+2 cofam to co powiedziałam bo powróciły z podwójną siłą,
Mdłości od samego rana, telepie mnie w środku jak bym była na jakimś kacu . A jak jestem głodna to już w ogóle trzęsę się cała... wczoraj bol głowy przez cały dzień....
 
reklama
Jakiś tydzień temu pisałam na grupie, że objawy odpuściły, że nie mam już mdlosci i tak dalej. Dzisiaj 10+2 cofam to co powiedziałam bo powróciły z podwójną siłą,
Mdłości od samego rana, telepie mnie w środku jak bym była na jakimś kacu . A jak jestem głodna to już w ogóle trzęsę się cała... wczoraj bol głowy przez cały dzień....
No nieźle 🙈 dużo siły dla Ciebie. Mi mdłości trochę zelżały, ale cały czas ssie mnie w żołądku i czuję się jakaś słaba jakby z głodu, a dużo zjeść nie mogę bo zaraz mi niedobrze 🤡
 
Do góry