reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Hej, podobnie jak koleżanka wyżej, również witam się z Wami nieśmiało :) na tapecie:
- dzieciątko dzisiaj 9+6 według OM
- xonvea ratująca życie (dosłownie!!!!)
- poronienie zatrzymane w styczniu 2023
- endometrioza
- wcześniej niedomoga lutealna
Jutro kolejna wizyta u doktora, trzymajcie kciuki….. :(

I proszę o dopisanie mojego terminu - 2.03.2024 :) Również chętnie dołączę do grupy :) Wcześniej byłam bardziej aktywna na forum jednak przez to, że nie umiałam poradzić sobie ze stratą po prostu nie dałam rady. Mam nadzieję, że tym razem zostanę tu na dłużej :) Pozdrawiam Was!
Witaj!
Współczuję przeżycia ze stycznia :/
Niemniej Gratulacje! :) Spokojnej ciąży!
 
Hej, podobnie jak koleżanka wyżej, również witam się z Wami nieśmiało :) na tapecie:
- dzieciątko dzisiaj 9+6 według OM
- xonvea ratująca życie (dosłownie!!!!)
- poronienie zatrzymane w styczniu 2023
- endometrioza
- wcześniej niedomoga lutealna
Jutro kolejna wizyta u doktora, trzymajcie kciuki….. :(

I proszę o dopisanie mojego terminu - 2.03.2024 :) Również chętnie dołączę do grupy :) Wcześniej byłam bardziej aktywna na forum jednak przez to, że nie umiałam poradzić sobie ze stratą po prostu nie dałam rady. Mam nadzieję, że tym razem zostanę tu na dłużej :) Pozdrawiam Was!
O! Identycznie jak ja :) 9+6 termin 2.03. Też jestem po stracie, także trzymam kciuki mocno!
 
Cześć! 🤗
Witam się dziewczyny z Wami dość nieśmiało 🫠 miałam być październikową mamą ale niestety było mi to nie dane 😭
aktualnie jestem 7+4 (mam termin na 14.03.2024) do tej pory na USG wszystko ok - byłam w poniedziałek i widziałam 1.01 cm fasolki i w końcu serduszko 😍🥰 (w poprzedniej ciąży zatrzymał się rozwój na 5tyg - zabieg w 10). Zapisałam się na badania prenatalne mam 4.09 😁 wierze ze będzie dobrze! Zmagałam się z bardzo silnymi wymiotami ale biorę od 3 dni xonove i nie wymiotuję 🤓 miło mi Was kobitki poznać! Mam nadzieje że będzie nam dane zostać w tym samym gronie do końca! Póki co jestem strasznie przewrażliwiona i boję się ponownej straty.
Witaj.Przykro mi z powodu Twojej straty. Ja miałam być listopadowa mama. Musimy wierzyć wszystkie, że tym razem w marcu będziemy tulić nasze skarby 💗 rośnijcie zdrowo 🥰
 
Bleh, nie cierpię tego określenia!
Mi nie przeszkadza. To bzdura bo teraz częściej jednak ludzie decydują się na dzieci po 30 kiedy mają pewną życiową stabilizację. Także postanowiłam się z tego śmiać i korzystać z benefitów(darmowe prenatalne piechotą nie chodzi). Tym bardziej że 2 miesiące temu miałam przyjemność być wylegitymowana w Lidlu kupując wino 😁
 
reklama
Do góry