reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Melduję że jestem po wizycie ;)
Mało ci pamiętam szczegóły z tych nerw ale.. jest pęcherzyk, jest ciałko żółte nawet Maleńki zarodek.. wszystko prawidłowo umiejscowione i rozmiarowi książkowe ( mówiła wymiary ale nie zapiętałam)...niestety jest mały krwiak i może ale nie musi pojawić się krwawienie:( i tym się martwie:( kolejne usg 1.08
Uffff mega mi ulżyło :)
Pięknie ❤️ gratulacje❤️
 
reklama
Melduję że jestem po wizycie ;)
Mało ci pamiętam szczegóły z tych nerw ale.. jest pęcherzyk, jest ciałko żółte nawet Maleńki zarodek.. wszystko prawidłowo umiejscowione i rozmiarowi książkowe ( mówiła wymiary ale nie zapiętałam)...niestety jest mały krwiak i może ale nie musi pojawić się krwawienie:( i tym się martwie:( kolejne usg 1.08
Uffff mega mi ulżyło :)
który tydzień ?
 
Melduję że jestem po wizycie ;)
Mało ci pamiętam szczegóły z tych nerw ale.. jest pęcherzyk, jest ciałko żółte nawet Maleńki zarodek.. wszystko prawidłowo umiejscowione i rozmiarowi książkowe ( mówiła wymiary ale nie zapiętałam)...niestety jest mały krwiak i może ale nie musi pojawić się krwawienie:( i tym się martwie:( kolejne usg 1.08
Uffff mega mi ulżyło :)
Super! ❤️
 
Niestety pracy serca nie ma czy się pojawi niewiadomo w czwartek po południu mam przyjść drugi raz do szpitala bo akurat moja doktor ma dyżur. Pytanie czy się pojawi bo ja już w to chyba nie wierze
Z tą wielkością to tak jak piszą dziewczyny - 2 dni mogą zrobić ogromną różnicę. 3mam kciuki za czwartek w takim razie!
 
Ja robię tylko USG tak jak w 1 ciąży. Już tu ceny pisałam, ale nie pamietam do końca, chyba 250zl I, a II i III 400 czy 450 🤔

Moja ma prawie 4 lata i ciągle ją bolą nóżki i chce na rączki także nie pocieszę 🫣
Mnie dziś też już ciągnie brzuch bo byłyśmy na zakupach i też ciagle to do wózka to do auta, a już 2dychy prawie waży 🙈
O matko to dopiero Ci współczuję😱 dwie dychy to już niezła waga🙈 i fakt - ani trochę mnie nie pocieszyłaś 😅
 
Hej dziewczyny, ja co prawda dzisiaj zrobiłam test, jestem 9dpo i wyszła blada kreska, 6 dni przed @ więc wychodzi, że mogę zostać kwietniową mamą, ale przejrzałam trochę Wasz wątek i nie wiem czy słyszałyście o braniu acardu w ciąży. Teraz to byłoby moje trzecie dziecko. Mam w domu 5 letnią córkę, 2 lata temu poroniłam w 7tc, trzecia ciąża to teraz moja roczna druga córa i z nią też bałam się o każdy dzień. Dostałam dupka od mojej gin, bo o to prosiłam, ale ona mówiła, że mam brać acard od pozytywnego testu. Przeszukałam wątki i wielu ginekologów właśnie zaleca branie acardu, bo poprawia przepływy, niweluje powstanie krwiaków właśnie itd. Tak tylko wtrącam, bo zamierzam też stosować w tej ciąży. Nie wiem czy to był przypadek, czy duphaston czy faktycznie wpływ miał ten acard, ale wolę się zabezpieczyć i brać. Nie zaszkodzi. 😄 Od razu gratuluję wszystkim i trzymam kciuki za piękne i zdrowe fasolki.
 
Hej dziewczyny, ja co prawda dzisiaj zrobiłam test, jestem 9dpo i wyszła blada kreska, 6 dni przed @ więc wychodzi, że mogę zostać kwietniową mamą, ale przejrzałam trochę Wasz wątek i nie wiem czy słyszałyście o braniu acardu w ciąży. Teraz to byłoby moje trzecie dziecko. Mam w domu 5 letnią córkę, 2 lata temu poroniłam w 7tc, trzecia ciąża to teraz moja roczna druga córa i z nią też bałam się o każdy dzień. Dostałam dupka od mojej gin, bo o to prosiłam, ale ona mówiła, że mam brać acard od pozytywnego testu. Przeszukałam wątki i wielu ginekologów właśnie zaleca branie acardu, bo poprawia przepływy, niweluje powstanie krwiaków właśnie itd. Tak tylko wtrącam, bo zamierzam też stosować w tej ciąży. Nie wiem czy to był przypadek, czy duphaston czy faktycznie wpływ miał ten acard, ale wolę się zabezpieczyć i brać. Nie zaszkodzi. 😄 Od razu gratuluję wszystkim i trzymam kciuki za piękne i zdrowe fasolki.
Tak, potwierdzam, ja też na Acardzie od pozytywnego testu ✊🏻🙂
 
Ehh a mnie przy okazji badań podkusiło na zrobienie dziś bety i wynik wyszedł słaby :/
Przyrost tylko 53% . Biorąc pod uwagę całokształ (np. ustąpienie objawów itp) to nie wietrzę sukcesu na jutrzejszym badaniu :(
 
reklama
Niestety pracy serca nie ma czy się pojawi niewiadomo w czwartek po południu mam przyjść drugi raz do szpitala bo akurat moja doktor ma dyżur. Pytanie czy się pojawi bo ja już w to chyba nie wierze
Spokojnie ma jeszcze czas🫶 w czwartek będzie serduszko zobaczysz ❤️
Melduję że jestem po wizycie ;)
Mało ci pamiętam szczegóły z tych nerw ale.. jest pęcherzyk, jest ciałko żółte nawet Maleńki zarodek.. wszystko prawidłowo umiejscowione i rozmiarowi książkowe ( mówiła wymiary ale nie zapiętałam)...niestety jest mały krwiak i może ale nie musi pojawić się krwawienie:( i tym się martwie:( kolejne usg 1.08
Uffff mega mi ulżyło :)
Cudowne wieści 😍
 
Do góry