reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Hej dziewczyny poczytuje Was cały czas moja ostatnia ciąża skoczyła się w lutym zabiegiem łyżeczkowania:( ciąża obumarła miałam być wrześniową mama kolejny raz w domu dwójka dzieci córka 10 syn 9 lat .
Boje się na razie tutaj udzielać nie wiem co mnie teraz czeka ....wizyta 2 sierpnia biorę duphaston dwa razy dziennie .
Są tutaj kobietki które też miały ciążę obumarłą a są już po pierwszym USG i wszystko ok?
Proszę trzymajcie za Nas kciuki nie chce kolejny raz przez to przechodzić :(

Dołączam zdjęcia testów

Ps.
Powiedzcie czy ciągle macie takie same objawy czy piersi raz bolą mocniej raz mniej ?
Bo ja świruje .
Ostatnia ciąża zaczęła się od różowego śluzu a później brązowy śluz przez dwa dni i ciąża obumarła :(
 

Załączniki

  • IMG_20230718_223853441~2.jpg
    IMG_20230718_223853441~2.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 47
reklama
Hej dziewczyny poczytuje Was cały czas moja ostatnia ciąża skoczyła się w lutym zabiegiem łyżeczkowania:( ciąża obumarła miałam być wrześniową mama kolejny raz w domu dwójka dzieci córka 10 syn 9 lat .
Boje się na razie tutaj udzielać nie wiem co mnie teraz czeka ....wizyta 2 sierpnia biorę duphaston dwa razy dziennie .
Są tutaj kobietki które też miały ciążę obumarłą a są już po pierwszym USG i wszystko ok?
Proszę trzymajcie za Nas kciuki nie chce kolejny raz przez to przechodzić :(

Dołączam zdjęcia testów

Ps.
Powiedzcie czy ciągle macie takie same objawy czy piersi raz bolą mocniej raz mniej ?
Bo ja świruje .
Ostatnia ciąża zaczęła się od różowego śluzu a później brązowy śluz przez dwa dni i ciąża obumarła :(
Witaj 😊 nie martw się na zapas ja miałam obumarła rok temu i teraz jestem już w 8 tyg i dzidziuś bardzo ładnie rośnie 😊
 
Witaj 😊 nie martw się na zapas ja miałam obumarła rok temu i teraz jestem już w 8 tyg i dzidziuś bardzo ładnie rośnie 😊
No i nie mam ciągle objawów. Na początku tak do polowy 6 tyg czulam bardziej tkliwosc piersi i sie powiekszyly ale to nie było też tak, że cały czas mnie bolały. Ogólnie nie mam co narzekać bo czuje się cały czas bardzo dobrze😊 do południa mogę góry przenosić mam dużo energii, zmęczenie odczuwam bardziej po objedzie wtedy sobie zasypiam na pół godz i jest git😊 bolały mnie jajniki taki ciągnący ból teraz już tylko mnie lekko pobolewają. Najbardziej odczuwałam, że coś się dzieje wieczorami jak kłade sie spać mam wrazenie, wtedy dzidzia najbardziej rośnie 🤣 co mam teraz z objawów to burczenie w brzuchu nawet jak głodna nie jestem to burczy i burczy aż czasem mi głupio🤣
 
ile Ci wyszlo % i co mowil ten lekarz? Mam nadzieje ze mi tez wyjdzie wysoko i zamkne ten temat. Staram sie nie czytac internetow ale wiadomo jak jest, juz przeczytalam i jestem przerazona.
awidność wyszła mi jakoś ponad 70% ( musiałabym zerknąć na wyniki żeby dokładnie Ci napisać ) do tego miałam jeszcze badanie cytomegalii w moczu ( test nie wykrył obecności) ale i tak okropnie się bałam właśnie przez to co przeczytałam w internecie. Po wizycie kamień spadł mi z serca. Lekarz powiedziała że czasami IGM zostaje dodatnie, nie wie dlaczego tak jest ale tak się zdarza. Mam nadzieję że i u Ciebie wszystko będzie dobrze 💚
 
na cytomegalowirus, wyszlo mi igg i igm dodatnio i lekarz mowil ze trzeba sprawdzic kiedy przeszlam.
Ja w pierwszej ciąży miałam toxo igg i igm dodatnie. Igg kilkaset, a igm około 2 (dodatnie powyżej 1). Też byłam przerażona, ale awidnosc wyszła bardzo wysoka. Miałam rozmowę z lekarzem chorób zakaźnych i powiedział, że taki nieznaczny wzrost igm mógł być ze względu na czułość testów laboratoryjnych czy jakoś tak, mimo że toxo mogłam mieć wiele wiele lat temu... Ja za to martwię się, bo nie mam przeciwciał na cytomegalie i chyba będziemy musieli przez to zrezygnować z posłania małego do przedszkola :(
 
No i nie mam ciągle objawów. Na początku tak do polowy 6 tyg czulam bardziej tkliwosc piersi i sie powiekszyly ale to nie było też tak, że cały czas mnie bolały. Ogólnie nie mam co narzekać bo czuje się cały czas bardzo dobrze😊 do południa mogę góry przenosić mam dużo energii, zmęczenie odczuwam bardziej po objedzie wtedy sobie zasypiam na pół godz i jest git😊 bolały mnie jajniki taki ciągnący ból teraz już tylko mnie lekko pobolewają. Najbardziej odczuwałam, że coś się dzieje wieczorami jak kłade sie spać mam wrazenie, wtedy dzidzia najbardziej rośnie 🤣 co mam teraz z objawów to burczenie w brzuchu nawet jak głodna nie jestem to burczy i burczy aż czasem mi głupio🤣
Na kiedy masz termin porodu ?
A takie bóle miesiączkowe któraś jeszcze ma?
 
Ja w pierwszej ciąży miałam toxo igg i igm dodatnie. Igg kilkaset, a igm około 2 (dodatnie powyżej 1). Też byłam przerażona, ale awidnosc wyszła bardzo wysoka. Miałam rozmowę z lekarzem chorób zakaźnych i powiedział, że taki nieznaczny wzrost igm mógł być ze względu na czułość testów laboratoryjnych czy jakoś tak, mimo że toxo mogłam mieć wiele wiele lat temu... Ja za to martwię się, bo nie mam przeciwciał na cytomegalie i chyba będziemy musieli przez to zrezygnować z posłania małego do przedszkola :(
Nawet gdybyś miała przeciwciała na cytomegalia to jeszcze raz można się tym zarazić, to jest jak wirus opryszczki jeśli raz się zarazimy to mamy to zawsze. Tylko oczywiście gorzej jeśli w ciąży będzie to świeże zarażenie. Tak tłumaczył mi to lekarz.
 
reklama
Hej dziewczyny poczytuje Was cały czas moja ostatnia ciąża skoczyła się w lutym zabiegiem łyżeczkowania:( ciąża obumarła miałam być wrześniową mama kolejny raz w domu dwójka dzieci córka 10 syn 9 lat .
Boje się na razie tutaj udzielać nie wiem co mnie teraz czeka ....wizyta 2 sierpnia biorę duphaston dwa razy dziennie .
Są tutaj kobietki które też miały ciążę obumarłą a są już po pierwszym USG i wszystko ok?
Proszę trzymajcie za Nas kciuki nie chce kolejny raz przez to przechodzić :(

Dołączam zdjęcia testów

Ps.
Powiedzcie czy ciągle macie takie same objawy czy piersi raz bolą mocniej raz mniej ?
Bo ja świruje .
Ostatnia ciąża zaczęła się od różowego śluzu a później brązowy śluz przez dwa dni i ciąża obumarła :(
Też zrobiłam pierwszy test 8.07 😊 Bardzo mi przykro z powodu straty, niestety chyba to już tak jest, że będziesz cały czas się martwić:( Ja straciłam dwie ciąże w 9 tc i 6tc, a w 3 ciąży z synkiem co chwilę przez to świrowałam i biegałam na izbę, ale uważam że lepiej być o jeden raz za dużo niż o jeden raz za mało. Jeśli chodzi o objawy ja mam tylko mocno wzdęty brzuch i tak naprawdę nic więcej. I czasami mam mdłości, ale też tak na lajcie.
 
Do góry