reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2024

Jakie dziewczyny macie plany na weekend? 🙈
Ja próbuje jako tako sprzątać dom, ponieważ dziś znajomi wpadają. Jutro pewnie gdzieś również wyjdziemy, ale w niedziele czeka nas błogi relaks... albo obiad u teściów, jeszcze nie wiem 😝
Ja już od tyg robie generalne porządki mam dwóch synów 18 i 12 lat wiec pięknie mi pomagają odsuwać wszystkie meble🤣🤣 korzystam teraz póki mam wakacje od pracy bo od września dopiero wracam do szkoły🙈 ale teraz 31 lecę do Włoch do brata z moja rodzinką więc został mi tylko tydzień a muszę jeszcze okna pomyć🤣
 
reklama
Rybki nie są z założenia aż takie uparte 🙂 Może tata ma inne planety, które robią z niego takiego uparciucha 🙃 Ja mam też męża rybę 😅 My już żartujemy, że staw sobie jakiś musimy wykopać: mama ryba, ja ryba, mąż ryba, a jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to mały człowiek też ryba 🤣
Mój brat to ryby. Najbardziej upatry człowiek. Nie ma bata jak się uprze, że nie to nie. Z 2 strony to też cechą rodzinna męskiej części rodziny...
Na szczęście u mnie będzie baranek ;) jeśli się nie pospieszy

Ja trochę wierze w astrologię, ale zawsze jak mówię mój znak zodiaku to jest, o bozzze, najgorzej. A ja mam w sobie pewnie stereotypowe cechy, ale nie uważam że jestem taka najgorsza 🙈
 
Jakie dziewczyny macie plany na weekend? 🙈
Ja próbuje jako tako sprzątać dom, ponieważ dziś znajomi wpadają. Jutro pewnie gdzieś również wyjdziemy, ale w niedziele czeka nas błogi relaks... albo obiad u teściów, jeszcze nie wiem 😝
Ja planuję iść w końcu do ogródka 🩷 w tygodniu za bardzo nie chodzę, bo prowadzę korepetycje dla poprawkowiczów i nie chcę być brudna po pracy w ogrodzie. A w weekend mogę sobie spokojnie zrobić dzień brudasa 🤣
 
Wow! Moja mama też ma urodziny 5.03 🤣🤣 I zgadzam się, z tym nieogarnięciem 😅 Ja nie wiem jak to jest możliwe, że moja mama robi wszystko finalnie tak jak trzeba, ale ten chaos wokół jest dla mnie nie do ogarnięcia 🤣
To ja bym powiedziała, że moja mama jest wieczną nastolatką, okropnym lekkoduchem. Wprost pokusiłabym się o nazwanie jej nieodpowiedzialną. 👀 Na szczęście tata to jej przeciwieństwo, a ja znów to cały tata. Tylko przez to chce wszystko kontrolować, czy to w pracy, czy to w domu 😅
 
Mój brat to ryby. Najbardziej upatry człowiek. Nie ma bata jak się uprze, że nie to nie. Z 2 strony to też cechą rodzinna męskiej części rodziny...
Na szczęście u mnie będzie baranek ;) jeśli się nie pospieszy

Ja trochę wierze w astrologię, ale zawsze jak mówię mój znak zodiaku to jest, o bozzze, najgorzej. A ja mam w sobie pewnie stereotypowe cechy, ale nie uważam że jestem taka najgorsza 🙈
Zdradzisz jaki to znak? 😅 Każdy znak ma swoje różne strony, więc nikt nie jest z nas zły ani trudniejszy od innych. To bardziej kwestia, jakie cechy u innych nam pasują 🙂
 
reklama
Ja planuję iść w końcu do ogródka 🩷 w tygodniu za bardzo nie chodzę, bo prowadzę korepetycje dla poprawkowiczów i nie chcę być brudna po pracy w ogrodzie. A w weekend mogę sobie spokojnie zrobić dzień brudasa 🤣
Podziwiam cię za to zamiłowanie 🙈 Ja niestety niezbyt lubię się z naturą, boje się każdego najmniejszego robaczka, wszystko mnie od razu chce tam zjeść i zabić 😝
 
Do góry