reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

Na szczęście pracuję w miejscu gdzie wręcz wspiera się kobiety, na pewno nie będzie żadnych negatywnych konsekwencji cokolwiek by się nie dzialo. W poprzednich ciążach pracowałam 6 miesięcy. Córka jest wcześniakiem(całkuem wyrośnięty ;) ). Nie wiadomo bylo dlaczego. Lekarz pozwolił mi w drugiej ciąży pracować 6 miesięcy, chciałam, on tlumaczyl z corka to mogl byc przypadek. A potem leżałam 2 miesiące plackiem żeby syn nie był wczesniakiem. Okazuje się że mam taką a nie inną budowę ciała, tak mam. Już w poprzedniej ciąży lekarz zapowiedział że przy każdej kolejnej będzie tak samo jak nie gorzej i do końca pierwszego trymestru widzi mnie na zwolnieniu. Mam niecałe 2 miesiące żeby przeszkolić następcę a moj szef potrzebuję miesiąca żeby wybrać. Moge mu powiedziec teraz albo za 3tygodnie bo idzie na urlop... Zależy mi na dobrych relacjach, żeby mieć gdzie wrócić. Ale oczywiscie- stresuję się strasznie jak to zostanie odebrane szczegolnie ze mialam zmienić w tym roku stanowisko i on juz szuka...
Jeśli czujesz, że chcesz tak zrobić to oczywiście nie będę Cię zniechęcać 🙂Mam nadzieję, że pracujesz dla fajniejszych ludzi niż mnie było dane pracować ✊🏻 Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło dobrze 🙂
 
reklama
Uff nie było tak źle. Nawet żeśmy się pośmiali że wyszłam na drama queen że od 2 spotkań rozmawiamy kim bym chciała być, co bym chciała robić a tu zonk😆 No nic. Teraz tym bardziej czekam na wizytę i pozytywne wieści, juz nie ma odwrotu. Teraz musi być dobrze😊

No a póki co czekam na super wieści od was😊
 
Właśnie wróciłam od lekarza według usg
7+ 5 a z okresu 7+3 tak wiec ja miałam szybciej owulacje na to wychodzi. No ale co najważniejsze z dzidzią wszystko dobrze serduszko bije teraz to już dobrze widziałam punkcik i mierzy 1.38 cm😊 następna wizyta za tydzień 28 bo 31 lecę na urlop a chcę mieć spokojną głowę. Badnia prenatalne mam tuż po urlopie 16 sierpnia na godz 10.30🙈
 
Właśnie wróciłam od lekarza według usg
7+ 5 a z okresu 7+3 tak wiec ja miałam szybciej owulacje na to wychodzi. No ale co najważniejsze z dzidzią wszystko dobrze serduszko bije teraz to już dobrze widziałam punkcik i mierzy 1.38 cm😊 następna wizyta za tydzień 28 bo 31 lecę na urlop a chcę mieć spokojną głowę. Badnia prenatalne mam tuż po urlopie 16 sierpnia na godz 10.30🙈
Okropnie się cieszę ❤️
 
Właśnie wróciłam od lekarza według usg
7+ 5 a z okresu 7+3 tak wiec ja miałam szybciej owulacje na to wychodzi. No ale co najważniejsze z dzidzią wszystko dobrze serduszko bije teraz to już dobrze widziałam punkcik i mierzy 1.38 cm😊 następna wizyta za tydzień 28 bo 31 lecę na urlop a chcę mieć spokojną głowę. Badnia prenatalne mam tuż po urlopie 16 sierpnia na godz 10.30🙈
Super! 😍
 
Uff nie było tak źle. Nawet żeśmy się pośmiali że wyszłam na drama queen że od 2 spotkań rozmawiamy kim bym chciała być, co bym chciała robić a tu zonk😆 No nic. Teraz tym bardziej czekam na wizytę i pozytywne wieści, juz nie ma odwrotu. Teraz musi być dobrze😊

No a póki co czekam na super wieści od was😊
No i super :) ja tez dziś powiedziałam. Chodziłam do nich i naciskałam na nowego pracownika, chciałam spróbować, ze nie grozę wypowiedzeniem a uprzedzam ;) ale wie tylko kierowniczka - reszta sobie poczeka :) ostrzegłam tez w razie jakbym się złe czuła i miała nie przyjść
 
Właśnie wróciłam od lekarza według usg
7+ 5 a z okresu 7+3 tak wiec ja miałam szybciej owulacje na to wychodzi. No ale co najważniejsze z dzidzią wszystko dobrze serduszko bije teraz to już dobrze widziałam punkcik i mierzy 1.38 cm😊 następna wizyta za tydzień 28 bo 31 lecę na urlop a chcę mieć spokojną głowę. Badnia prenatalne mam tuż po urlopie 16 sierpnia na godz 10.30🙈
Okropnie się cieszę ❤️
Dziękuję❤️
 

Załączniki

  • D7474B7F-D769-4F2D-90EE-486D7E01AFE5.jpeg
    D7474B7F-D769-4F2D-90EE-486D7E01AFE5.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 52
Dziewczyny ale już mam stresa tymi badaniami prenatalnymi bo ja ich nigdy nie miałam w poprzednich ciążach a teraz że mam 40 lat to jest wskazanie 🙈 a jak u was z tym było? Ile trwa takie badanie?
 
Właśnie wróciłam od lekarza według usg
7+ 5 a z okresu 7+3 tak wiec ja miałam szybciej owulacje na to wychodzi. No ale co najważniejsze z dzidzią wszystko dobrze serduszko bije teraz to już dobrze widziałam punkcik i mierzy 1.38 cm😊 następna wizyta za tydzień 28 bo 31 lecę na urlop a chcę mieć spokojną głowę. Badnia prenatalne mam tuż po urlopie 16 sierpnia na godz 10.30🙈
Gratulacje cudowne wieści!❤️
Uuuu prenatalne robi się poważnie 🙈
 
reklama
Właśnie wróciłam od lekarza według usg
7+ 5 a z okresu 7+3 tak wiec ja miałam szybciej owulacje na to wychodzi. No ale co najważniejsze z dzidzią wszystko dobrze serduszko bije teraz to już dobrze widziałam punkcik i mierzy 1.38 cm😊 następna wizyta za tydzień 28 bo 31 lecę na urlop a chcę mieć spokojną głowę. Badnia prenatalne mam tuż po urlopie 16 sierpnia na godz 10.30🙈
super wiadomość 💚
 
Do góry