reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
No może się coś w grudniu znajdzie, chociaż czekaj... to sezon świąteczny 😐
A tak na serio to chyba bym zjadła tą babę przez telefon, co ona tam w ogóle robi...
Też bym ją opieprzyla. Nic mnie nie wkurza bardziej jak te panie na recepcji. I to jeszcze w prywatnych klinikach. Zawsze w takiej sytuacji proszę o imię i nazwisko i ,że w takim razie powiadomię szefa o jej niekompetencji i ... (Dodaje tam czym mnie wkurzyła) i bardzo szybko zmienia się ton rozmowy. To jest jej praca, płacą jej za to, na pewno nie siedzi tam charytatywnie, więc bez jaj. Powinna udzielić rzetelnie odp każdej dzwoniącej. Nie pytałaś o to która drużyna piłkarska wygra, tylko o termin wizyty 😩🤦
 
Dziewczyny.. a odstawiacie kawę?? Czy zostajecie przy jednej dziennie? Jak to u was jest?
Ja piłam 3 dziennie, a teraz nie mam ochoty, tak samo na herbatę i co ciekawe odrzuca mnie od słodyczy 🙈 gdzie w poprzedniej ciąży ja ŻARŁAM słodycze 😂 Może tym razem dziewczynka 🤔 Kupiłam rano drożdżówkę z jagodami i no nie zjem jej,a zawsze czekam z niecierpliwością na nią (jest tylko przez miesiąc w ciagu roku w piekarni obok)
 
Dziewczyny nie wiem o co chodzi ale mam tak czarne myśli przed jutrzejsza wizytą🫣Cały czas chodzę i płacze bez powodu, cały dzień kłują mnie jajniki, jest masakra 😭
Kochana to normalne, martwisz się, jeszcze hormony robią swoje
Dziewczyny a czy was tez kazdy zastrzyk bardziej boli?
W poprzedniej ciąży raz mnie nic nie bolało, a na drugi dzień myslalam ze się zesram z bólu. To chyba zależy też od igly, podobno neoparin często ma tępe igly, clexane jest lepsze. Pewnie też zależy od miejsca na brzuchu. Ja narazie zrobiłam 3 zastrzyki i było ok
 
Swoją drogą wiem, że jest jeszcze wcześnie i tak naprawdę każda z nas póki co marzy jedynie aby przetrwać I trymestr, ale macie może jakieś przeczucie co do płci? 😅
 
Ja miałam na 8:05, jestem po☺️ Uspokojona w końcu😂 mam piękny pęcherzyk z ciałkiem żółtym, następna wizyta za tydzień żeby zobaczyć serduszko i zlecić badania 😭😍 a za 2 tyg założymy kartę ciąży, Boże tak bardzo się cieszę ze wszystko jest w porządku🥰 Oczywiscie nadal mam mała zmianę w postaci torbieli na jajniku ale mam ją już od 3 miesięcy, lekarz stwierdził ze jeśli sama się nie wchłonie to wytną mi ja przy cc, ponieważ ze względu na wrodzona wadę serca już mi zapowiedział cesarkę oraz badanie serduszka dziecka jeszcze jak będę w ciąży. Przedstawiam Wam mojego kropka🥹😂🥰 czy któraś może mi powiedzieć który pomiar to wielkość pęcherzyka ?😂
Oo witaj maluszku ! 🥰🥰🥰

..chyba ten 9,9 mm
 
Padnę. Pani z rejestracji po prostu pierwsza klasa 🤣 powiedziałam jej że chciałabym się zarejestrować na wizytę prywatną na co ona, że oczywiście i prosi o podanie imienia i nazwiska. Jak prosiła tak zrobiłam i pyta jaka to wizyta, no to mówię, że ciążowa i zależy mi na konsultacji z Panem doktorem. Na co pani z recepcji: proszę pani to jest sezon urlopowy. Nie zapisze pani z wyprzedzeniem. I mówię, że chce tylko wiedzieć na kiedy by mnie mogła po prostu zarejestrować, jaki mają najbliższy termin, nie proszę o przyjęcie między ludźmi. A ona dalej, że to sezon urlopowy. Więc pytam kiedy mogę dzwonić, aby się umówić na wizytę. Pani już całkiem wkurzona odpowiada, że "no nie wiem" więc odpowiadam,że pracuje na recepcji więc ma jakiś kalendarz wizyt i ona znowu: To jest sezon urlopowy. To powiedziałam że przepraszam w takim razie,ale ludzie w różnym czasie zachodzą w ciążę. W sezonie urlopowym też 🤣 kurde już musiałam bo baba serio była bardzo nie miła. No jestem w szoku. A jeszcze mi powiedziała że mogę sobie przyjechać jak mnie interesuje wizyta, więc zapytałam czy chodzi o to że muszę pytać lekarza osobiście a ona że NIE.
ja wczoraj bylam osobiscie sie zapisac i w rejestracji uslyszalam ze doktor idzie na urlop i dopiero zeszyt zapisow beda miec 1 sierpnia ale i tak najpierw beda przepisywac wizyty juz pan zapisanych 🙈 wiec termin pewnie gdzies na polowe sierpnia a wtedy to ja juz musze prenatalne robic
 
Też bym ją opieprzyla. Nic mnie nie wkurza bardziej jak te panie na recepcji. I to jeszcze w prywatnych klinikach. Zawsze w takiej sytuacji proszę o imię i nazwisko i ,że w takim razie powiadomię szefa o jej niekompetencji i ... (Dodaje tam czym mnie wkurzyła) i bardzo szybko zmienia się ton rozmowy. To jest jej praca, płacą jej za to, na pewno nie siedzi tam charytatywnie, więc bez jaj. Powinna udzielić rzetelnie odp każdej dzwoniącej. Nie pytałaś o to która drużyna piłkarska wygra, tylko o termin wizyty 😩🤦
Zgadzam się całkowicie. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. I ok mogła mi po prostu powiedzieć że lekarz na ten moment nie przyjmuje kobiet w ciąży albo proszę zadzwonić, wtedy jak lekarz wróci z urlopu. Ale coś takiego? No totalne chamstwo. Nie rozumiem jak kobieta może się tak zachować. Po pierwsze to jest jej praca jak mówisz, a po drugie empatii też jej brakuje. No nic. Oj żałuje że nie poprosiłam o jej nazwisko, ale coś czuję, że ktoś ją kiedyś o nie poprosi 😃 no nic zobaczę jak u innych ten sezon urlopowy 😂
 
reklama
ja wczoraj bylam osobiscie sie zapisac i w rejestracji uslyszalam ze doktor idzie na urlop i dopiero zeszyt zapisow beda miec 1 sierpnia ale i tak najpierw beda przepisywac wizyty juz pan zapisanych 🙈 wiec termin pewnie gdzies na polowe sierpnia a wtedy to ja juz musze prenatalne robic
No niestety taka mamy rzeczywistość 😐 na nfz się ciężko dostać a teraz nawet prywatnie jest problem. I co będziesz próbować gdzieś indziej?
 
Do góry