reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Dziewczyny czy Wy ciągle śpicie na lewym boku ?? Mi faktycznie najwygodniej do tej pory było tak leżeć czy spać ale ostatnio czuje że zaczynanie łapać rwa..ta lewa strona jest chyba przeciążona...dla dziecka to jest najlepsza pozycja ..ale może wiecie coś nowego ze szkół rodzenia ? Bo klęka mi kręgosłup coraz bardziej i czuję że jest to właśnie związane z przeciążeniem tej strony ciała.
Ja tez na lewym boku ciągle czasem na prawy sie przekładam...lewe biodro z rana pęka mi z bólu...
 
reklama
Jeśli chodzi o krew pępowinowa to my sie nie decydujemy.jesli dzieciaczek chory to i tak jest nie do użycia a dla rodzeństwa poniżej 30 kg.nasz starszy syn waży juz duzo wiecej.czytalam tez ze pobranie wiąże się z wczesnym zabraniem krwi i nie trafia ona do malucha a to ważne żeby dzieciaczek ją dostał...
Moja lekarz kazała zaszczepić się na krztusiec...czy wy się szczepicie?dostałam receptę ale nigdzie nie mogę wykupić tej szczepionki...
Nasza pediatra też mi o tym szczepieniu wspominała i o szczepieniu przeciw grypie ..to samo mój ginekolog...ale ja się boje szczepić w ciąży...tym bardziej że zostały nam niecałe 3 miesiące..a Wy się szczepicie ??

Kiedy teraz macie miec USG?
 
A czy któraś z mam ma jakieś opinie na temat aspiratorka do nosa na baterie ??
Ja przy dzieciach stosowałam zwykle ale przy katarze rewelacyjny był latarek do odkurzacza...tylko wiadomo trzeba np. w nocy włączać odkurzacz itd...sa teraz takie aspiratorki na baterie tylko nie wiem jak się sprawdzają...można któraś coś 😄
 
A czy któraś z mam ma jakieś opinie na temat aspiratorka do nosa na baterie ??
Ja przy dzieciach stosowałam zwykle ale przy katarze rewelacyjny był latarek do odkurzacza...tylko wiadomo trzeba np. w nocy włączać odkurzacz itd...sa teraz takie aspiratorki na baterie tylko nie wiem jak się sprawdzają...można któraś coś 😄
Widziałam go w media...wygląda obiecująco...gdyby nie to że kupiłam już fride to bym się skusiła...
 
Nasza pediatra też mi o tym szczepieniu wspominała i o szczepieniu przeciw grypie ..to samo mój ginekolog...ale ja się boje szczepić w ciąży...tym bardziej że zostały nam niecałe 3 miesiące..a Wy się szczepicie ??

Kiedy teraz macie miec USG?
Ja tylko ten krztusiec bym chciała...on bardzo niebezpieczny dla niemowląt...grypę odpuściłam bo nigdy się nie szczepiłam...
 
Moze i mają rację z tym szczepieniem..ciężko się zdecydować.
Każdy zrobi jak uważa, ale nie ma co ryzykować, pko krztuścowi lepiej się zaszczepić, teraz jest nawał wirusów niewiadomo jakiego pochodzenia i rodzic tez będziemy w takim nienajlepszym okresie pod tym katem …ja zawsze starałam się omijac szerokim łukiem szpitale i przychodzie..ale ciaza zmusza do ich odwiedzania 😒
 
Ja tylko ten krztusiec bym chciała...on bardzo niebezpieczny dla niemowląt...grypę odpuściłam bo nigdy się nie szczepiłam...
Hej :)
Ja na grypę również nigdy się nie szczepiłam, ale ginekolog bardzo mnie namawiała, że powinnam się zaszczepić miałam duże wątpliwości nawet jak szlam na szczepienie w październiku to chciałam się cofnąć 😅
Ale szczerze ?
Teraz nie żałuję, patrząc na to co się dzieje dobrze, że się zaczepiłam, nic mi po tym nie było, oprócz bólu ręki.
W tym tygodniu byłam się zaszczepić na ksztusiec.
Osobiście po ciąży już się szczepić raczej nie będę teraz zrobiłam to dla dziecka wrazie ,, W "
 
reklama
Hej :)
Ja na grypę również nigdy się nie szczepiłam, ale ginekolog bardzo mnie namawiała, że powinnam się zaszczepić miałam duże wątpliwości nawet jak szlam na szczepienie w październiku to chciałam się cofnąć 😅
Ale szczerze ?
Teraz nie żałuję, patrząc na to co się dzieje dobrze, że się zaczepiłam, nic mi po tym nie było, oprócz bólu ręki.
W tym tygodniu byłam się zaszczepić na ksztusiec.
Osobiście po ciąży już się szczepić raczej nie będę teraz zrobiłam to dla dziecka wrazie ,, W "
W którym tygodniu ciąży szczepilas się pko krztuścowi?
 
Do góry