reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Hej ja dziś maraton, stomatolog, endokrynolog i odebrałam wyniki prenatalnych, wyglądają dobrze tym razem mam podane ryzyka preeklampsji przed 37, 34 i ryzyko zahamowania wzrastania płodu. Rok temu nie robili mi tego także jestem pozytywnie zaskoczona.
Odebrałam też wyniki badań, żelazo podniosło mi się z 30 na 120 także do przodu, w środę gin mam nadzieję, że poznamy płeć i będę mogła wziąć się już za porzadki :D
 
reklama
Hej ja dziś maraton, stomatolog, endokrynolog i odebrałam wyniki prenatalnych, wyglądają dobrze tym razem mam podane ryzyka preeklampsji przed 37, 34 i ryzyko zahamowania wzrastania płodu. Rok temu nie robili mi tego także jestem pozytywnie zaskoczona.
Odebrałam też wyniki badań, żelazo podniosło mi się z 30 na 120 także do przodu, w środę gin mam nadzieję, że poznamy płeć i będę mogła wziąć się już za porzadki :D
Jak to zrobiłaś z tym żelazem😀u mnie spada dostałam jakiś syrop😂😂i go poje dwa razy dziennie po 15ml. Ale już szukam co mogę jeść. Żeby podniosło się 😀a że jestem wybredna co do jedzenia to ciężko mi 😀
 
Jak to zrobiłaś z tym żelazem😀u mnie spada dostałam jakiś syrop😂😂i go poje dwa razy dziennie po 15ml. Ale już szukam co mogę jeść. Żeby podniosło się 😀a że jestem wybredna co do jedzenia to ciężko mi 😀
Ja jestem pod opieką dietetyka, mamy mniejszy przerwy we współpracy, ale teraz właśnie postanowilam wrócić bo karmie roczniaka piersią na pełnych obrotach i balam się, że dla mojego organizmu nic nie zostanie jak obdziele dwójkę dzieci :)
Diete mam ułożona z tego co lubię także jem z zadowoleniem. Wrzucę Ci przykładowy tygodniowy jadłospis :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20220926_201037_com.google.android.apps.docs_edit_41007014758846.jpg
    Screenshot_20220926_201037_com.google.android.apps.docs_edit_41007014758846.jpg
    150 KB · Wyświetleń: 71
  • Screenshot_20220926_201022_com.google.android.apps.docs_edit_41026240129676.jpg
    Screenshot_20220926_201022_com.google.android.apps.docs_edit_41026240129676.jpg
    162,4 KB · Wyświetleń: 62
Ja jestem pod opieką dietetyka, mamy mniejszy przerwy we współpracy, ale teraz właśnie postanowilam wrócić bo karmie roczniaka piersią na pełnych obrotach i balam się, że dla mojego organizmu nic nie zostanie jak obdziele dwójkę dzieci :)
Diete mam ułożona z tego co lubię także jem z zadowoleniem. Wrzucę Ci przykładowy tygodniowy jadłospis :)
Dziękuję kochana😀tylko że jak ja to mówię francuski piesek że mnie to z tego co wrzuciłam to dosłownie z 3 rzeczy bym zjadła, 😂😂 no dam rade szpinak morele buraki makrela jaja natką pietruszki jabłuszka😀 zobaczymy😀
 
Hej,

u mnie cisza ale jakos zapomnialam o wątku ahha a weekend tak intensywny, że czasu nie było.
U mnie wszystko ok, ale znowu włączyła mi się schiza. Tym razem, że dziecko nie żyje. Nie wiem kużwa co ja w tej ciązy tak panikuje. Za tydzień mam USG i licze na dobre wieści i informację o płci malucha.

wlansie myślałam o tym ale nie wiem czy jest sens od razu jechać na izbę przyjęć gdy było lekko rozowe na papierze.. duphaston wzięłam jedna tabletkę wrazie w
I jak sytuacja obecnie?
Dziewczyny a jak tam kwestia imion dla waszych maleństw macie już wybrane ? jest zgodność z mężem 🤣 my dla chłopca od zawsze mieliśmy Ignaś, ale niestety przy dziewczynce występują zgrzyty mąż chce Liliannę albo Ige za to ja Amelkę 🤭
U Nas nie i w sumie rozmawialiśmy o tym tylko chwilke na początku. Potem temat ucichł, Myślę, że jak poznamy płeć to wtedy wybierzemy.
Oj strasznie długo. Ale wyniki nie przyszły do ciebie osobiście?
U mnie nie przychodzą wyniki ale musiałam odebrac osobosiście. Czas oczekiwania max tydzien. Od 3 tygodni jescze nie pojechałam ich odebrać i nie wiem czy to zrobie.
Cześć kobietki, jestem tutaj nowa 😊 to moja 1-sza ciąża i poszukuje wszelkich informacji. Od dziś zaczynam 13t i chciałabym dowiedzieć się jaka pielęgnacje ciała stosujecie, przyznaje się, ze wstecz przejrzałam tylko 10 stron... 😅
Dużo zdrówka dla Was kobietki ❤️
hej, witaj
ja tylko powiem, ze jak masz miec rozstępy to będziesz mieć. W 1 ciązy robiłam wszystko co możliwe aby ich uniknać a niestety genatyka zrobiła swoje. Zrobiły mi sie rozstępy na tydzień przed porodem.
Obecnie nie stosuje nic więcej niż na codzień czyli balsam + olej.
Dziękuję kochana😀tylko że jak ja to mówię francuski piesek że mnie to z tego co wrzuciłam to dosłownie z 3 rzeczy bym zjadła, 😂😂 no dam rade szpinak morele buraki makrela jaja natką pietruszki jabłuszka😀 zobaczymy😀
Jak bedziesz to jadał to wystraczy. Albo popatrz sobie w necie jaki produkt ma najwiecej składnika na którym Ci zależy.

Od najbliższego poniedziałki idę juz na L.4. W końcu bo już mnie wkurza robota.
 
Hej,

u mnie cisza ale jakos zapomnialam o wątku ahha a weekend tak intensywny, że czasu nie było.
U mnie wszystko ok, ale znowu włączyła mi się schiza. Tym razem, że dziecko nie żyje. Nie wiem kużwa co ja w tej ciązy tak panikuje. Za tydzień mam USG i licze na dobre wieści i informację o płci malucha.

Od najbliższego poniedziałki idę juz na L.4. W końcu bo już mnie wkurza robota.
Jakbym o sobie czytała :)
Też mam ostatnio jakieś schizy a do wizyty musze czekać do 05.10.. ehh. To wieczne czekanie mnie wykończy :D
Na zwolnienie też idę od 01.10 bo cieżko mi wysiedzieć 8h przy biurku.
 
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj byłam na wizycie. Z maleństwem wszystko ok. Wyniki badań ok. Tylko płci jeszcze nie znamy. 😂 Dzisiaj na USG spało maleństwo❤️.
A przed chwilą dostałam telefon żeby podjechać po wyniki pappa i umówić się do lekarza prowadzącego. Konsultacja genetyka nie jest potrzebna. I tak siedzę i myślę czy wszystko ok ...
 
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj byłam na wizycie. Z maleństwem wszystko ok. Wyniki badań ok. Tylko płci jeszcze nie znamy. 😂 Dzisiaj na USG spało maleństwo❤️.
A przed chwilą dostałam telefon żeby podjechać po wyniki pappa i umówić się do lekarza prowadzącego. Konsultacja genetyka nie jest potrzebna. I tak siedzę i myślę czy wszystko ok ...
Każdy wyniki wymagają omówienia z lekarzem :)
Uszy do góry. Musimy zacząć myśleć pozytywnie.
 
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj byłam na wizycie. Z maleństwem wszystko ok. Wyniki badań ok. Tylko płci jeszcze nie znamy. 😂 Dzisiaj na USG spało maleństwo❤️.
A przed chwilą dostałam telefon żeby podjechać po wyniki pappa i umówić się do lekarza prowadzącego. Konsultacja genetyka nie jest potrzebna. I tak siedzę i myślę czy wszystko ok ...
U nas lekarz spojrzał na wyniki przy kolejnej wizycie
 
reklama
Cześć kobietki, jestem tutaj nowa 😊 to moja 1-sza ciąża i poszukuje wszelkich informacji. Od dziś zaczynam 13t i chciałabym dowiedzieć się jaka pielęgnacje ciała stosujecie, przyznaje się, ze wstecz przejrzałam tylko 10 stron... 😅
Dużo zdrówka dla Was kobietki ❤️
W 1 i 2 ciąży olejek migdałowy teraz w sumie nic 😝
 
Do góry