reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Ja bym nie przywiazywala takiej wagi do tego, który to jest test Sanco, Nifty, Panorama etc. Dobrze zrobić którykolwiek z nich. Możemy badać się na wszystkie strony, a są wady, schorzenia których one nie wykryja. Ja tak miałam, ciaza prawidłowa, wszystkie badania ok, dziecko 10 pkt dostalo, a za chwilę okazało się, że jest chore. Na szczęście udało nam się w miarę ogarnąć zdrowie dziecka i nie jest źle.
 
reklama
Ja bym nie przywiazywala takiej wagi do tego, który to jest test Sanco, Nifty, Panorama etc. Dobrze zrobić którykolwiek z nich. Możemy badać się na wszystkie strony, a są wady, schorzenia których one nie wykryja. Ja tak miałam, ciaza prawidłowa, wszystkie badania ok, dziecko 10 pkt dostalo, a za chwilę okazało się, że jest chore. Na szczęście udało nam się w miarę ogarnąć zdrowie dziecka i nie jest źle.
no tak, tylko, że na któreś musimy się zdecydować 😜😅 i jak już człowiek ma wydać te kilka tysięcy to się zastanawia na które najlepiej 😜
 
nie sprawdzałam, ale bylysmy w domu we 3 za dziecka, tamte dwie miały a ja nie, później moje dzieci tez przechorowaly i ja się nie zaraziłam.

Nie jestem zwolennikiem szczepień i dlatego się nie zaszczepiłam.
Ja opryszczkę mam średnio co kilka miesięcy, tę ciążę tez zaczynałam z opryszczka która nie chciała się goić przez 2tygodnie 😵‍💫
Może miałaś przebieg poronny i tak naprawdę masz przeciwciała. Albo taki masz zdrowy mocny organizm, że się pięknie broni ;-)
 
Może miałaś przebieg poronny i tak naprawdę masz przeciwciała. Albo taki masz zdrowy mocny organizm, że się pięknie broni ;-)
przy pierwszym synie czekałam na zarażenie bo wiedziałam że nie chorowałam, ale mnie nie zlapalo, przy drugim tez myslalam ze zachoruje i dalej nic 😂 to jeszcze teraz zostanie przy 3 jak szczęśliwie donoszę. Ale to już stara będę a podobno im się jest starszym tym ciężej się przechodzi. Chyba z ciekawości przy kolejnych badaniach zrobię przeciwciała.
 
Dzień dobry w niedzielę 🙂
Widziałam temat cukrzycy, zobaczcie jak to wszystko się zmienia - nasze mamy nie miały tyłu badań jak my- a teraz sprawdzają naprawdę bardzo dużo.
Co do ospy moje miały w listopadzie ( córką 11.11 pierwsza kropka a syn dokładnie dwa tyg później). Prześlij całkiem spoko, synek trochę bardziej był wysypany i jak coś to polecam piankę poxclin u nas sprawdziła się bardzo fajnie. Znam przypadek że dziecko ospę miało i nikt nie wiedział kiedy 🙂 więc najlepiej sprawdzić przeciwciała.

Wczoraj mieliśmy gości i zapomniałam o mdłościach i złym samopoczuciu a gdy tylko goście pojechali usiadłam na chwilę i myślałam że umrę. Zawroty głowy, mdłości i wszystko inne co mi doskwiera. Rano wstałam jak na giga kacu ... I oczywiście z przeziębieniem😔 muszę syrop z cebuli zrobić.

Miłego dnia
 
Dzień dobry w niedzielę 🙂
Widziałam temat cukrzycy, zobaczcie jak to wszystko się zmienia - nasze mamy nie miały tyłu badań jak my- a teraz sprawdzają naprawdę bardzo dużo.
Co do ospy moje miały w listopadzie ( córką 11.11 pierwsza kropka a syn dokładnie dwa tyg później). Prześlij całkiem spoko, synek trochę bardziej był wysypany i jak coś to polecam piankę poxclin u nas sprawdziła się bardzo fajnie. Znam przypadek że dziecko ospę miało i nikt nie wiedział kiedy 🙂 więc najlepiej sprawdzić przeciwciała.

Wczoraj mieliśmy gości i zapomniałam o mdłościach i złym samopoczuciu a gdy tylko goście pojechali usiadłam na chwilę i myślałam że umrę. Zawroty głowy, mdłości i wszystko inne co mi doskwiera. Rano wstałam jak na giga kacu ... I oczywiście z przeziębieniem😔 muszę syrop z cebuli zrobić.

Miłego dnia
Ta pianka działa cuda. U mnie dzieci się w ogóle nie drapały, mówiły, że nic nie swędzi. Krosty się ładnie goiły :)
 
reklama
Podobno opryszczka jest również bardzo niebezpieczna jeśli kobieta w ciąży zarazi się po raz pierwszy. Ospę miałam i opryszczkę również więc mnie to nie martwi. Bardziej boje się o toksoplazmozę (jutro idę do lab) oraz o wojnę (elektrownie atomowe)
Tak,opryszczka pierwotna w ciąży jest na niebezpieczna
 
Do góry