reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Ja zadzwoniłam i mówię że są dwie kreski, a on " pod światło?" 😁 Bo oczywiście w każdym cyklu doszukiwałam się cienia cieni😁 ale jak zobaczył po przyjeździe do domu to było wielkie szczęście. Dziś siedzimy przed gabinetem i czekamy na wizytę 😱 trzymajcie kciuki, jestem przerażona
Kochana trzymam kciuki!!!! Powodzi ja!! Przypomnij który tydzień? 😍😍😍
 
reklama
Byłam na USG jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym ale nie widzi zarodka, mówi że jeszcze za wcześnie i to też kwestia tego że pęcherzyk mam najdalej jak się da i ciężko jej znaleźć. Kazała mi się nie denerwować i czekać, za tydzień w piątek kolejna wizyta😬 mówi że to 5+6 z pęcherzyka wynika że 6+2, ale pęcherzyk jest podluzny i aparat przez to może źle liczyć... Umrę przez to czekanie...:((
 
Chyba jednak miał rację ten lekarz...
Beta z 12 lipca 5267. 😓
 

Załączniki

  • Screenshot_20220714_120010_pl.looksoft.medicover.jpg
    Screenshot_20220714_120010_pl.looksoft.medicover.jpg
    181,9 KB · Wyświetleń: 86
  • Screenshot_20220714_120122_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220714_120122_com.android.chrome.jpg
    276,5 KB · Wyświetleń: 86
  • Screenshot_20220714_120311_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220714_120311_com.android.chrome.jpg
    383,1 KB · Wyświetleń: 88
Mam pytanko do dziewczyn po in vitro. Czy wy też macie takie wielkie brzuszki? 🙈 mój wygląda jakbym była w 5 miesiącu i naprawdę ciężko mi jest się dopiąć w spodnie w które bez problemu wchodziłam przed procedura. W zasadzie to waga -1kg od tej przed transferem i nie wiem o co chodzi. Miałam lekka hiperstynulacje podobno i lekarka mówiła że od tego mam wszytko powiększone, ale kurcze to nic nie schodzi (na szczęście tez nie rośnie właśnie ani waga, ani obwód bo miałam mierzyc) tylko tak się zastanawiam czy to kiedyś minie? Bo na początku ciąży ten brzuszek to ewentualnie powinniśmy być lekko wzdęty a nie taki wielki że guzika zapiąć nie mogę 😋 i nie to ze jest większy np wieczorem czy coś, cały dzień taki sam się utrzymuje 🤷🏼‍♀️ nie wiem czy się martwić że to ta hiperka nadal sie utrzymuje czy to po prostu normalne że tam jest wszystko troszke opuchniete...
Ja mam to samo, i nie idzie go wciągnąć, ani bardziej wypchać 🙈 mi tez mowili ze to jajniki powiekszone, a do tego dzialanie progesteronu 🤷‍♀️ waga tez stpi w miejscu u mnie a bebzon 3 razy większy 😄 ale soe tym nie przejmuje. Wydaje mi sie ze tez wolniej trawię, co podobno jest normalne w ciąży. Z tym, ze mam tak jak Ty, o kazdej porze dnia i nocy to samo ;)
 
Ja mam to samo, i nie idzie go wciągnąć, ani bardziej wypchać 🙈 mi tez mowili ze to jajniki powiekszone, a do tego dzialanie progesteronu 🤷‍♀️ waga tez stpi w miejscu u mnie a bebzon 3 razy większy 😄 ale soe tym nie przejmuje. Wydaje mi sie ze tez wolniej trawię, co podobno jest normalne w ciąży. Z tym, ze mam tak jak Ty, o kazdej porze dnia i nocy to samo ;)
uff to dobrze bo juz myslalam ze cos nie tak u mnie 😅
 
Ja po wizycie. Wczoraj według on 5+4 a na USG jedynie pęcherzyk 3 mm. Mniejszy niż powinien być. Dziś lekarz kazał powtórzyc betę. Ostatnia z 11.07 wynosiła 5850.
 
Chyba jednak miał rację ten lekarz...
Beta z 12 lipca 5267. 😓
Przepraszam nie nadrobię, ale byłaś już na wizycie USG?
Ja miałam wyniki bety
07.07- 2150
09.07- 2730
11.07- 5850
I też sie martwię, wczoraj na USG sam pęcherzyk mniejszy niż z om, a dokładnie wiem kiedy doszło do tego trafnego zbliżenia, 17.06 więc powinno być coś więcej już widać. Ale sprawdzał jajniki i było ok.
 
Przepraszam nie nadrobię, ale byłaś już na wizycie USG?
Ja miałam wyniki bety
07.07- 2150
09.07- 2730
11.07- 5850
I też sie martwię, wczoraj na USG sam pęcherzyk mniejszy niż z om, a dokładnie wiem kiedy doszło do tego trafnego zbliżenia, 17.06 więc powinno być coś więcej już widać. Ale sprawdzał jajniki i było ok.
W skrócie - we wtorek rano byłam u lekarza w medicover, który stwierdził podejrzenie ciąży pozamacicznej i generalnie nie widział nic.
Wieczorem tego samego dnia byłam prywatnie u lekarza, który stwierdził ciążę wewnątrzmaciczną, widział pecherzyk z zarysem embrionu.
Ten lekarz z Medicover kazał mi przyjść jeszcze raz wczoraj rano i również nie widział nic na usg a to z prywatnej wizyty skwitował jako hurraoptymizm a zarodek wg niego to zlepek śluzu lub polip. Kazał powtórzyć betę. Czekam teraz na kontakt z jego strony.
 
reklama
W skrócie - we wtorek rano byłam u lekarza w medicover, który stwierdził podejrzenie ciąży pozamacicznej i generalnie nie widział nic.
Wieczorem tego samego dnia byłam prywatnie u lekarza, który stwierdził ciążę wewnątrzmaciczną, widział pecherzyk z zarysem embrionu.
Ten lekarz z Medicover kazał mi przyjść jeszcze raz wczoraj rano i również nie widział nic na usg a to z prywatnej wizyty skwitował jako hurraoptymizm a zarodek wg niego to zlepek śluzu lub polip. Kazał powtórzyć betę. Czekam teraz na kontakt z jego strony.
Hm to już nie jest taka duża beta, ona czasem jest już nieco poniżej norm. Rozumiem, że się stresujesz ale ja bym jeszcze nie panikowała, bo to nie musi oznaczać niczego złego. Poczekaj kilka dni i idź jeszcze raz do tej kliniki a nie tego konowała i zarodek powinien być juz normalnie widoczny z serduszkiem.
 
Do góry