reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

@KaśkaLi95
Życzę maluszkowi dużo zdrowia, wszystko na pewno będzie dobrze. Fajnie, że dobrze idzie karmienie 👍 Mój pierwszy syn po urodzeniu też najpierw stracił trochę masy po porodzie a potem już pięknie przybierał. Karmiłam tylko piersią.
Trzymam za Was kciuki 🤞🤞
Oj tak jak jest mleko a dziecko wie co robić to jest mega plus. Na sali mam już kolejną zmiane koleżanek bo już leże 4 dobę a każda musiała dokarmiać bo mleko nie szło, dzieci płakały i straszono je tym, że nie zostaną wypisane jak dziecko nie zacznie przybierać.
 
reklama
No to troszke was się rozwiązało ale to mówią że pelnia. :)
Jak Was czytam to uwierzyć nie mogę że mialam 5min 2 fazy i dwa skurcze 😊 całość od pierwszego mocnego skurczu 20min. Nie wiem jak to się stało że się tak pchało 🙃
Za to potem mnie odcięło od żywych. 24h pod kroplówkę no i Ala byla dopiero następnego dnia u mnie. Także nie ma nic za darmo 😊
Jeszcze jestesmy w szpitalu bo miała mały zabieg i ma szwy ale juz bym stąd zwiala 😋
jakbym czytała o moim porodzie. Ale nie tym aktualnym tylko poprzednim z corka. Gratulacje 🎊
Oj tak jak jest mleko a dziecko wie co robić to jest mega plus. Na sali mam już kolejną zmiane koleżanek bo już leże 4 dobę a każda musiała dokarmiać bo mleko nie szło, dzieci płakały i straszono je tym, że nie zostaną wypisane jak dziecko nie zacznie przybierać.
moj Leon urodził sie 3750 przez pierwsza dobę jadl jeden raz wiec do rana spadl na 3550, a dwa dni pozniej pryz wyposie mial 3500 i poszlismy mimo to do domu, ale pewnie bywa roznie z tym przybieraniem na wadze. Ja nie mam poloznej wiec dopiero na pierwszej wizycie u lekarza dzieciecego dowiem sie jak przybiera. Ale duzo je i wyglada na wiekszego wiec mysle, ze dobrze sobie radzimy. Mleka tez sporo, z kazdym dzieckiem mialam raczej nadmiary mleka niz niedobór. Trudno mi uwierzyć, ze za dwa dni Leo konczy miesiac ❤️
 
Hej, chyba nikt nie rodzi bo nie ma ruchu na wątku 😄
Mam jutro kontrolę w szpitalu, tym razem już będę napierala na wywoływanie porodu. Jutro będę 8 dni po terminie... Chcę już jutro zostać w szpitalu, mam nadzieję że mój plan się powiedzie 🙏
Co u Was?
 
Hej, chyba nikt nie rodzi bo nie ma ruchu na wątku 😄
Mam jutro kontrolę w szpitalu, tym razem już będę napierala na wywoływanie porodu. Jutro będę 8 dni po terminie... Chcę już jutro zostać w szpitalu, mam nadzieję że mój plan się powiedzie 🙏
Co u Was?
Dzisiaj rzeczywiście spokój na forum. Dla mnie trochę to dziwne ze tyle każą ci czekać, ale pewnie co kraj to obyczaj. Ja tez mam wizytę jutro z KTG, ale termin mam na piątek. Tak szczerze powiedziawszy to miałam nadzieje, ze coś ruszy w ten weekend ale puki co oprócz kilku skurczy nic się nie dzieje. Powodzenia jutro🙂
 
Dnia 19.03.22r o 15:03 przyszła kolej na mnie i moją kruszynkę ❤️ 3470g i Ap10/10.
Niestety mimo pełnego rozwarcia skończyło się cc. Powoli dochodzimy do siebie. Mała jest typowym małym ssakiem, cały czas chce być przy piersi, a ja już nie mogę z bólu brodawek - przystawia się bardzo ładnie, ale są nadwrażliwe - z resztą miałam tak całą ciąże.
Bardzo się cieszę, że mam to już za sobą i trzymam mocno kciuki za resztę zapakowanych mam i bezbolesne rozwiązania ❤️
 
Dnia 19.03.22r o 15:03 przyszła kolej na mnie i moją kruszynkę ❤️ 3470g i Ap10/10.
Niestety mimo pełnego rozwarcia skończyło się cc. Powoli dochodzimy do siebie. Mała jest typowym małym ssakiem, cały czas chce być przy piersi, a ja już nie mogę z bólu brodawek - przystawia się bardzo ładnie, ale są nadwrażliwe - z resztą miałam tak całą ciąże.
Bardzo się cieszę, że mam to już za sobą i trzymam mocno kciuki za resztę zapakowanych mam i bezbolesne rozwiązania ❤️
Gratulacje🙂 Życzę dużo sił i zdrowia dla was obu🙂
 
@Nicky95
Gratulacje urodzenia zdrowej dziewczynki 🌷🥰🥰
@Dodik2022
Tak tutaj właśnie jest w NO, że czekają do 11 dnia po tp chyba że są przesłanki by rozwiązywać wcześniej.
Ja dziś mam 8 dzień po tp i już naprawdę nie wyczekam dłużej... 😶
 
Dnia 19.03.22r o 15:03 przyszła kolej na mnie i moją kruszynkę ❤️ 3470g i Ap10/10.
Niestety mimo pełnego rozwarcia skończyło się cc. Powoli dochodzimy do siebie. Mała jest typowym małym ssakiem, cały czas chce być przy piersi, a ja już nie mogę z bólu brodawek - przystawia się bardzo ładnie, ale są nadwrażliwe - z resztą miałam tak całą ciąże.
Bardzo się cieszę, że mam to już za sobą i trzymam mocno kciuki za resztę zapakowanych mam i bezbolesne rozwiązania ❤️
Gratulacje❤️ Jaj Wam dobrze, ze już jesteście razem i masz zdrowa córeczkę. Na bolące brodawki położna polecała mi kompresy multi-mam. Przyjaciółka tez je chwaliła.
 
reklama
Do góry