reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny ale jaja. Miałam dziś wizytę, wszystko zamkniete, porodu nie widać. A tu od 23 skurcze, jestem już na porodówce. Przy przyjęciu były taki 2 cm, ale skurcze są dość często 🙈 faktycznie nie da się przegapić porodu.
 
Dziewczyny ale jaja. Miałam dziś wizytę, wszystko zamkniete, porodu nie widać. A tu od 23 skurcze, jestem już na porodówce. Przy przyjęciu były taki 2 cm, ale skurcze są dość często 🙈 faktycznie nie da się przegapić porodu.
Faktycznie wszystkie marcówki coś się na ten luty przerzuciły 😁 powodzenia ❤️

A u mnie dalej cisza 😕
 
Zazdroszczę Wam dziewczyny które już macie to za sobą.... Ja dalej czekam jak na zbawienie. Ruszyć samo się nie chce a decyzji żadnej nie ma odnośnie tego kiedy mieliby to zacząć. Fisiuje już w tym szpitalu sama.
 
Zazdroszczę Wam dziewczyny które już macie to za sobą.... Ja dalej czekam jak na zbawienie. Ruszyć samo się nie chce a decyzji żadnej nie ma odnośnie tego kiedy mieliby to zacząć. Fisiuje już w tym szpitalu sama.
Długo już tak Cię trzymaja w szpitalu? Który to tydzien? Ja mam też mieć tydzień przed terminem wywoływany że względu na cukrzycę ciazowa i mam nadzieję że zaczną odrazu bo takie czekanie to jest najgorsze
 
reklama
Który już dzień w szpitalu czekasz na decyzję? :/
W szpitalu jestem od piątku, od wczoraj dostaje czopki na zmiękczenie szyjki bo jest skrócona mocno ale dalej twarda. Mam je brać z 2/3 dni i jak w tym czasie się nie rozkręci to podadzą coś bardziej ekstremalnego.

O ironio... W grudniu jak skróciła mi się szyjka to dostałam leki i nakaz leżenia. A teraz jak na złość nie mogę urodzić 😑
 
Do góry