reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Z tymi objawami po szczepieniu to wiele robi nasza psychika. Ja po pierwszej dawce dostałam jakiegoś ataku paniki w sensie nic mi nie było a jak wracałam samochodem sama z tego szczepienia to już wydawało mi się, że nie mogę oddychać. Nagle stresowo zareagował żołądek. Psychika płata nam figle i można samemu sobie narobić problemu swoim nastawieniem. Gdzie przy pierwszej dawce nie byłam jeszcze w ciąży.
 
reklama
Cześć Wam, byłam u lekarza faktycznie jest rozwarcie ale ujscie jest zamknięte i lekarz powiedział że najważniejsze że szyjka jest długa, sprawdził wszystko przepływy ale brzuszek dziecka zwolnił z wzrostem i muszę mieć czesciej wizyty, mam odpoczywać i nie podnosić. Czy u któras z was też tak ma ze ten brzuszek jest jednak mniejszy niż reszta ciała dziecka? Mam obserwować ruchy dziecka to bardzo ważne i jak nie będę odczoeac odrazu do lekarza mam się udać
 
Cześć Wam, byłam u lekarza faktycznie jest rozwarcie ale ujscie jest zamknięte i lekarz powiedział że najważniejsze że szyjka jest długa, sprawdził wszystko przepływy ale brzuszek dziecka zwolnił z wzrostem i muszę mieć czesciej wizyty, mam odpoczywać i nie podnosić. Czy u któras z was też tak ma ze ten brzuszek jest jednak mniejszy niż reszta ciała dziecka? Mam obserwować ruchy dziecka to bardzo ważne i jak nie będę odczoeac odrazu do lekarza mam się udać
A powiedział jakie są powody, ze brzuszek jest mniejszy tygodniowo niż reszta ciała?
 
Cześć Wam, byłam u lekarza faktycznie jest rozwarcie ale ujscie jest zamknięte i lekarz powiedział że najważniejsze że szyjka jest długa, sprawdził wszystko przepływy ale brzuszek dziecka zwolnił z wzrostem i muszę mieć czesciej wizyty, mam odpoczywać i nie podnosić. Czy u któras z was też tak ma ze ten brzuszek jest jednak mniejszy niż reszta ciała dziecka? Mam obserwować ruchy dziecka to bardzo ważne i jak nie będę odczoeac odrazu do lekarza mam się udać
Eva odp. Ci na wątku o szyjce ;)
 
Hej dziewczyny bylam na połówkowym chlopczyk będzie. Mamy w domu 2 chłopczyków i dziewczynke teraz będzie 3 chlopczyk cieszymy się bardzo. Ja mowie ze bedziemy mieć 3 muszkieterów :)))
u nas jest tako sam uklad. Dwoch chlopcow, potem dziewczynka i teraz czekamy na kolejnego (3) chlopca 😊😊 ja tam sie bardzo cieszę. Jakos przyznaje, ze chlopcy sa latwiejsi w obsludze 😁
 
A powiedział jakie są powody, ze brzuszek jest mniejszy tygodniowo niż reszta ciała?
Nie nie mówiła tylko mam mieć czesciej wizyty, i że brzuszek jest mniejszy niż reszta dwa badania prenatalne miałam ale to było ponad miesiąc temu, wiecie może czy te 3mozna przyspieszyć i wykonać w 25-26 tygodniu ciazy, będę dzwonić w poniedziałek i pytać, bo mam dopiero na 3stycznia
 
reklama
Ja się nie szczepiłam
u nas jest tako sam uklad. Dwoch chlopcow, potem dziewczynka i teraz czekamy na kolejnego (3) chlopca 😊😊 ja tam sie bardzo cieszę. Jakos przyznaje, ze chlopcy sa latwiejsi w obsludze 😁
Dokładnie. Ja tez musze przyznać że chlopcy to mami synki a ja bardzo lubię takich tulisiow. I faktycznie tak jest bo corka to tylko do taty się pcha.
 
Do góry