reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
U mnie to samo. Od dwóch dni prawie wcale co mnie zaczęło martwić po czym wczoraj po kąpieli jak się położyłam to dostałam trzy takie kopy ze myślałam ze się zegnę w pół 😂😂😂😂
To chyba też trochę od temperamentu dziecka zależy :D moje pierwsze było zwiercone w brzuchu i teraz nadal nie usiedzi w miejscu :D
 
Mi na prenatalnych powiedział, ze nie jest pewnie, ale raczej chłopczyk. Ja zaczęłam dziś 15tc ruchów brak, objawów brak, jakbym w ciąży nie była.... aż się martwię powiem Wam. Już wolałam te wymioty mdłości, bo wiedziałam, ze coś się dzieje. A teraz totalny spokój.
Tylko od wczoraj opryszczka i wygladam niczym GLONOJAD 😁 ja mam tendencje wiosna/jesień standard.
Nie zamartwiaj się. U mnie było tak samo, od 12 tc zero objawów ciąży, obecnie zaczynam czuć maleństwo wieczorami jak się rozpycha (16+4).
 
Mi na prenatalnych powiedział, ze nie jest pewnie, ale raczej chłopczyk. Ja zaczęłam dziś 15tc ruchów brak, objawów brak, jakbym w ciąży nie była.... aż się martwię powiem Wam. Już wolałam te wymioty mdłości, bo wiedziałam, ze coś się dzieje. A teraz totalny spokój.
Tylko od wczoraj opryszczka i wygladam niczym GLONOJAD 😁 ja mam tendencje wiosna/jesień standard.
kochana nam to samo tylko u mnie 17+6 lozysko na przedniej scianie wysoko (ciąża druga) i narazie nie czuje typowych ruchów malucha. Czuję się wyśmienicie i caly czas wydaje mi się że mój brzuch wcale nie rośnie ☹️ a tu jeszcze prawie 3 tyg do połówkowych. Masakra
 
reklama
Do góry