reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Mi na prenatalnych powiedział, ze nie jest pewnie, ale raczej chłopczyk. Ja zaczęłam dziś 15tc ruchów brak, objawów brak, jakbym w ciąży nie była.... aż się martwię powiem Wam. Już wolałam te wymioty mdłości, bo wiedziałam, ze coś się dzieje. A teraz totalny spokój.
Tylko od wczoraj opryszczka i wygladam niczym GLONOJAD 😁 ja mam tendencje wiosna/jesień standard.
 
Mi na prenatalnych powiedział, ze nie jest pewnie, ale raczej chłopczyk. Ja zaczęłam dziś 15tc ruchów brak, objawów brak, jakbym w ciąży nie była.... aż się martwię powiem Wam. Już wolałam te wymioty mdłości, bo wiedziałam, ze coś się dzieje. A teraz totalny spokój.
Tylko od wczoraj opryszczka i wygladam niczym GLONOJAD 😁 ja mam tendencje wiosna/jesień standard.
U mnie przed prenatalnymi na usg był "chlopczyk" na prenatalnych dziewczynka i pożniej 16+3 dziewczynka 😉Ciekawe jak będzie dalej 😀.... Ja też nie mam objawów chyba jedynie zawroty glowy i gorzko w ustach po jedzeniu 🤢.. Ja czuję ruchy od 16tyg raz mocniej raz mniej i się schizuje 😬
 
U mnie lekarz też mi powiedział że mam nisko łożysko jestem w 18 tyg. Z wiekiem ciazy może się podnieść. Narazie się nie przejmuj tylko oszczędzaj się i nie wolno współżyc bo może wystąpić plamienie. Głowa do góry 😀
 
reklama
Do góry