reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

No niestety. Mi jest tam ciężko się odnaleźć. Strasznie dużo wiadomości :) wolę tutaj
Ja tak samo, nie nadążam czytać tamtych wiadomości 🙂
Czesc z rana 🙂
Jak tam sie dziewczyny dzis czujecie? U mnie 2 noc z rzedu jakas taka ciezka nie moglam sie ulozyc 🙉
Dziewczyny, moze pytanie glupie, ale jak wy spicie- na boku na plecach a moze madal na brzuchu, czy uzywacie jakis rogali, poduszek?
U nas dzis 13+6 tc i wczoraj dosc mocno kuły mnie boki i ciagnelo podbrzusze i cholerka biodro mnie boli prawe
Ja chyba całe noce na plecach przesypiam, chociaż zawsze się strasznie wierciłam. A teraz jak zasnę tak się obudzę. Spadłam strasznie z wagi na początku ciąży, chociaż i tak startowałam z niedowagą. Przez to nie mogłam spać, bo czułam każdą sprężynę na moich wystających kościach. A odkąd zmieniłam materac i kupiłam sobie wielką poduchę śpię jak zabita 😊
 
reklama
Ja staram się nie spać już na brzuchu chociaż podobno do około 20 tyg można...nie wiem ale mama mówi, że spała nawet z dużym brzuchem bo inaczej nie umiała. A tak to obojętnie, jak uda mi się zasnąć. U mnie dzisiaj 13 i 6 i wczoraj zrobiło się jakoś wilgotniej, więcej śluzu się pojawiło takiego przezroczysto biało żółtawego. Ale to chyba norma... zresztą dzisiaj mam wizytę to zapytam.
Ja też właśnie już po wizycie :) wszystko w porządku i potwierdzona płeć na 100% chłopak 😁 jak tylko doktor przyłożył głowice od usg to ten pokazał co ma do pokazania 😂
 
Hej wszystkim. Dziękuję za odpowiedzi odnośnie prywatnej grupy ale skoro tam jest tyle tego czytania to ja wolę zostać tutaj😊 Co do spania to ja się już ułożyć nie mogę 😂 bo i tak po chwili zmieniam pozycję bo tu coś zakłuje, tu coś pociągnie...niestety takie uroki. Ja mam dzisiaj o 16 prenatalne i mam nadzieję że to nie będzie trwało 5 minut tylko rzetelnie wszystko sprawdzą. Stres mam mega 😬
to powodzenia, bede trzymac za Was ✊- koniecznie po wizycie daj znac co i jak 🙂
Moje prenatalne trwaly rowniutenko godzine, moja pani ginekolog (bo u niej robilam prenatalne) dokladnie wszystko badala, mierzula, mowila co robi co mierzy, jakie to ma znaczenie itd. Dostalam 4 zdjecia +3 kartki z opisem
 
Wzielo mnie dzisiaj na zupe pomidorowa z makaronem i szarlotke. Wygonilam meza to nazbieral mi antonowek z ogrodu i zaraz bd sie zabierac za ciasto. O 13 lece po mlodego do szkoly. Pozniej maz leci ze swoja babcia na wizyte do lekarza na 15. A ja z kolei na 16 mam wywiadowke u mlodego. Ogolnie pogoda dzisiaj u nas rewelacyjna sloneczko i 20 stopni. Dzisiaj samopoczucie lepsze niz wczoraj - narazie nic nie kluje nic nie ciagnie wiec funkcjonuje 😂.
 
Ja dzisiaj mam takie moje planowe prenatalne u gin, u której prowadzę ciążę. W piątek byłam sobie prywatnie a dzisiaj jest 13 i 6 więc ostatnia chwila a u mnie wg USG ciąża starsza więc trochę późno a tak zapisują na NFZ bo lekarz raz w tyg przyjmuje, pacjentek mnóstwo. Nie zależy im. Ale już idę z wiedzą usłyszaną na prywatnej wizycie...chociaż może siusiak urósł przez ten tydzień :D mąż byłby zadowolony :D
Ja niestety nie mam na NFZ bo u mnie w rodzinie nie ma wad genetycznych i dlatego moja gin nie mogła wystawić mi na NFZ. Jade do Poznania do kliniki Premedicare wlasnie z polecenia mojej gin. Mam nadzieję że się nie zawiozę bo zostawię tam 400 zł..
Tobie życzę powodzenia i daj znać po🤗
 
to powodzenia, bede trzymac za Was ✊- koniecznie po wizycie daj znac co i jak 🙂
Moje prenatalne trwaly rowniutenko godzine, moja pani ginekolog (bo u niej robilam prenatalne) dokladnie wszystko badala, mierzula, mowila co robi co mierzy, jakie to ma znaczenie itd. Dostalam 4 zdjecia +3 kartki z opisem
Dzięki bardzo♥️ napewno dam znać po😊 ja jadę do kliniki właśnie z polecenia mojej gin prowadzącej i ona mówiła, że bardzo dokładnie tam robią. Mam nadzieję że się nie zawiode.
 
Ja niestety nie mam na NFZ bo u mnie w rodzinie nie ma wad genetycznych i dlatego moja gin nie mogła wystawić mi na NFZ. Jade do Poznania do kliniki Premedicare wlasnie z polecenia mojej gin. Mam nadzieję że się nie zawiozę bo zostawię tam 400 zł..
Tobie życzę powodzenia i daj znać po🤗
Ale ja tak mówię bo to potocznie prenatalne sie mówi ale ja nie robiłam pappa...miałam wizytę po prostu USG 11-14 tydz :) taką tą dłuższą z oceną kości nosowej, przezierności karkowej itd :)
 
Ja już dziewczyny po tej mojej wizycie na NFZ no to to samo co prywatnie zbadała wszystko w porządku i tak dalej zeszło się trochę bo nie chciało się przekręcić i pokazać dokładnie przezierności karkowej ale powiem wam że najbardziej wkurzające są starsze kobiety również pacjentki komentujące moją długą wizytę w gabinecie tym, że już myślałam, że pani tam rodzi a jakaś inna kobieta jej powiedziała, że po prostu jest wykonywane USG, które trwa a ona , że mnie kiedyś nie badano i jakoś urodziłam...🤦
 
reklama
Do góry