reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Czy ktoś się orientuje, jeżeli w pracy otrzymuje premie, za różne rzeczy tych premi jest kilka, ale przez ostatnie 12 miesięcy były opłacane składki od tych premi również to teraz wypłacając mi zasiłek chorobowy, muszą uwzględnić to że te składki były odliczane czy tylko policzą mi zasiłek od podstawy czyli najniższej?
Do chorobowego wlicza sie wszystkie wyplaty od ktorych skladki byly oplacane
 
reklama
Czy ktoś się orientuje, jeżeli w pracy otrzymuje premie, za różne rzeczy tych premi jest kilka, ale przez ostatnie 12 miesięcy były opłacane składki od tych premi również to teraz wypłacając mi zasiłek chorobowy, muszą uwzględnić to że te składki były odliczane czy tylko policzą mi zasiłek od podstawy czyli najniższej?
No u mnie było inaczej.. Dostałam jedynie podstawę, w ciąży na zwolnieniu 100%, ale jednak bez premii:/
 
Witajcie chciałam zapytać jakie przyjmujecie Wit. w ciąży. Ja biore falvit mama . Zaczęłam mieć kurczę łydek i magnez tez muszę kupić. Może są kobiety na forum które przyjmują magnez lub inne Wit. poza zestawem dla przyszłych mam ?
 
reklama
Do góry