reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja aktualnie jestem w 9+1 termin mam na 6 marca, w piątek kolejne usg, póki co wszystko rozwija się dobrze ale z wizyty na wizytę odliczam dni jak oszalala 😉 objawy zaczęły się od senności i bólu piersi od 2 tygodniu męczą mnie mdłości, wymioty i okropna nadwrażliwość jeśli chodzi o zapachy 🤮 mam nadzieję, że wraz z końcem 1 trymestru mdłości i wymioty miną 🙂
O A ja mam termin na 3 marca 😀
 
Czy ktoś się orientuje, jeżeli w pracy otrzymuje premie, za różne rzeczy tych premi jest kilka, ale przez ostatnie 12 miesięcy były opłacane składki od tych premi również to teraz wypłacając mi zasiłek chorobowy, muszą uwzględnić to że te składki były odliczane czy tylko policzą mi zasiłek od podstawy czyli najniższej?
 
Dajcie znać do którego tygodnia zrobi lekarz cytologie? Teraz mam same tele porady w sumie żaden z trzech lekarzy nie wspomniał o pojawieniu się w gabinecie na cytologie... a mam "starą" ...i mam wizytę umówioną dopiero po usg to będzie po 8 tygodniu.
Chyba nie ma dużego ograniczenia czasowego - ja idę jutro i to będzie 8+5 :) właściwie to nawet nie wiedziałam, ze w ciąży trzeba robić cytologię, tylko dostałam pakiet skierowań, jak wprowadzili mi karte ciąży do systemu 😅
 
Ja cyto robiłam w październiku ubiegłego roku i obecnie w ciąży nie musiałam jej wykonywać. Zaś co ciekawe... byłam już u dwóch lekarzy prywatnie. Jedna kazala mi zrobić tsh a druga o tym nie wspomniała...
 
reklama
Chyba nie ma dużego ograniczenia czasowego - ja idę jutro i to będzie 8+5 :) właściwie to nawet nie wiedziałam, ze w ciąży trzeba robić cytologię, tylko dostałam pakiet skierowań, jak wprowadzili mi karte ciąży do systemu 😅
Właśnie ja szczerze w pierwszej ciąży nie miałam cytologii przez 9 myć stąd moje pytanie. Do którego tygodnia trzeba się pojawić u lekarza żeby założyć kartę ciąży ?
 
Do góry