reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Jestem po badaniach. Ginekolog twierdzi,że widzi pęcherzyk a jajniki są w porządku, "nic im nie dolega". Tak cię cieszę,że jest iskierka nadziei.. natomiast beta wyszła 500 a 22 lipca 237. Wg mnie przyrost jest rażąco mały aczkolwiek lekarz mówi,że wszystko idzie ku dobremu. Że ważne,że przyrost jest.
Albo jeszcze się uda albo poronienie..
A kiedy masz przyjść na następna wizytę i który to u Ciebie tc?

I ten wynik 500 to z dzisiaj jest?
 
reklama
Trzymamy za nas wszystkie kciuki. Będzie dobrze musi być😀❤️ Masz już jakieś objawy? Bo u mnie kłucie w jajnikach i kilka razy dziennie chwilowe bóle tak jakbym za chwilę miał być okres i wczoraj krew z noska.
Objawy mam dopiero od kilku dni, często jestem głodna, ale jest mi też niedobrze i mam wzdęcia ;( Kłucia w jajnikach też miewam no i tkliwe piersi.

Przed chwilą odebrałam wyniki i mam TSH 4,1, także wybieram się dzisiaj do lekarza, bo zapewne bez tabletek się nie obejdzie.
 
A kiedy masz przyjść na następna wizytę i który to u Ciebie tc?

I ten wynik 500 to z dzisiaj jest?
W szpitalu leżę,bo wczoraj lekarz stwierdził pozamaciczną. Dziś lekarz Mówił,że może to być bardzo wczesna ciąża, jakiś 3-4 tydzień albo będzie poronienie. Cieszy mnie fakt,że wczoraj rzekomo nic nie było widać a dziś lekarz już coś dostrzegł. Beta z dziś 500 a 22.07 237mIU. Leżymy dalej i czeku na rozwój sytuacji
 
W szpitalu leżę,bo wczoraj lekarz stwierdził pozamaciczną. Dziś lekarz Mówił,że może to być bardzo wczesna ciąża, jakiś 3-4 tydzień albo będzie poronienie. Cieszy mnie fakt,że wczoraj rzekomo nic nie było widać a dziś lekarz już coś dostrzegł. Beta z dziś 500 a 22.07 237mIU. Leżymy dalej i czeku na rozwój sytuacji
Oby bylo wszystko dobrze ☺️Trzymam za was kciuki
 
Pójdź do lekarza, jeśli możesz..
Jutro o 18.20 jestem zapisana na usg
Miałam wizytę dokładnie w 5+4 i pani doktor wtedy powiedziała że za wcześnie nic nie widzi nawet pęcherzyka, a dziś 6+4 i słyszałam serduszko. Musisz się uspokoić bo stres i nerwy nie pomagają. Ja cały tydzień czekałam i myślałam, stresowałam się niepotrzebnie. Testy ciążowe robiłam codziennie bo tu gdzie mieszkam nie tak łatwo, aby iść na bete.
Na USG u mnie nawet nie było widać pęcherzyka... :( A z tym, że jest tak niski przyrost nawet się nie da dyskutować ;(
 
reklama
Do góry