reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Hej Dziewczyny! Byłam na USG. Nawet pęcherzyk niewidoczny :( Coś mi mówi, że nic z tego nie będzie :(
Dla przypomnienia- dzisiaj 5+1, chociaż lekarz wyliczył 5+2. Wczoraj rano beta hcg 1076. Więc powinno być już widać przynajmniej pęcherzyk ciążowy... :(
Przy takiej becie, to dobry sprzęt jest potrzebny do uwidocznienia pęcherzyka. Spokojnie. Idź za tydzień najlepiej:)
 
reklama
Hej Dziewczyny! Byłam na USG. Nawet pęcherzyk niewidoczny :( Coś mi mówi, że nic z tego nie będzie :(
Dla przypomnienia- dzisiaj 5+1, chociaż lekarz wyliczył 5+2. Wczoraj rano beta hcg 1076. Więc powinno być już widać przynajmniej pęcherzyk ciążowy... :(
Poszłaś za wczesnie.
Ja tydzień temu miałam betę 2tys i poszłam dopiero 4 dni później. Był już pęcherzyk ciążowy i żółtkowy.
Jakbyś poszła np w czwartek to powinno już być widać
 
Ja chodze teraz co tydzien bo mam schize po poronieniu, ale jak juz w sierpniu zrobie nifty i wszystko bedzie ok to wyluzuje. Najbardziej boje sie piatkowej wizyty (7+5) bo na niej sie okaze czy zarodek prawidlowo rosnie i czy wciaz serduszko bije.
 
W jakim wieku jest twój synek? U nas jeszcze w przerwach między byciem gorylem a dinozaurem negocjuje, żeby jechać do dziadków. Dobrze, że za jakieś 2-3 tygodnie się tam przeprowadzamy, bo kończymy remont swojego piętra i będzie mógł do nich chodzić kiedy będzie chciał, a ja nie będę wiecznie słuchać "baba! dziadzia!" 😂
Mój ma rok i 5 miesięcy. Teraz zaczął rzucać psu piłkę i krzyczy łałał bam bam😁 czekam na rozwój sytuacji, bo może u mnie się goryl pojawi niedługo haha i będzie tacie gorylował jak będę mieć wizyty hehe 😁😁
a Twój Gorylek w jakim wieku? :)


Właśnie, jak często chodzicie na wizyty? Z wiadomości można odnieść wrażenie, ze dość często :). Ja byłam na usg (7+1), a teraz dopiero mam przyjść na prenatalne (11-13t). To normalne? Czy lepiej śledzić częściej?
Ja mam wizytę jutro z usg (będę 6+3) a kolejna wizyta (taka z wynikami badań i ze sprawdzeniem podwozia😁) 31.08.
W pierwszej ciąży miałam co miesiąc wizyty i chyba 5 czy 6 wizyt na usg (u mnie są osobne wizyty z usg).

@vita5 jak dla mnie poszłaś trochę za wcześnie. Myślę, że są tydzień-dwa już coś na pewno będzie widać :)
 
Ja byłam 7+0 i kolejna wizyta 11+3 a prenatalne mam umówione na 12+4. Jeśli nic się nie dzieje to nie trzeba częściej 🙂 mnie się infekcją coś ostatnio przyplątała i trzyma i dlatego w środę wybieram się po jakieś leki.
Czasami strach, niepewność zmusza nas aby iść i zobaczyć czy wszystko jest dobrze. Jeśli ma to uspokoić mamę to czemu nie 😉
Oczywiście! Najważniejszy spokój i dobre samopoczucie. Pytałam, bo zmartwiłam się czy to ja nie chodzę zbyt rzadko 😅.
 
reklama
oj znam to teraz też mnie tak męczą. Bardzo mało jem bo nic nie smakuje dzisiaj od ponad tygodnia zjadłam obiad ... ja mam w lodówce pomaranczę i tak wycyckuje sobie albo cukierki lodowe troche tez pomagaja ale cudów nie ma. Na zapachy nic nie poradze chodzę z nosem w koszulce.
Dzieki za pomysl na cukierki lodowe!
 
Do góry