reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, czy Wy wszystkie chodziliście na betę? Ja kilka dni temu miałam pozytywny test, umówiłam wizytę na 11.08 i to tyle. Cały czas się martwię czy jest wszystko ok, czy rozwija się to co trzeba itdjeden wielki stres...
Tak, podwójna beta, bo tak wyczytałam w internecie. I pierwszą zrobiłam miedzy 5 i 6 tc, drugą w 7tc. Tylko dopiero tu z forum się dowiedziałam, ze jak pierwszy wynik był 40 tys., to drugi już niepotrzebny 😅 (wyszło 110 tys.). Ale wszystko w ramach pakietu, wiec chociaż mam potwierdzenie, ze jest ok. Pierwszy wyszedł ponad normę i trochę się przestraszyłam.
 
Brak postepu porodu w obydwu ... W pierwszej ciąży bóle miałam krzyżowe tragedia po 14 godzinach tych boli miałam ok 8cm rozwarcia i koniec. Tętno było już wysokie więc cesarka. Drugi poród bóle z brzucha nieregularne i dobiłam chyba do 3 cm i miałam duży ucisk na spojenie więc cesarka. Ale oba porody o czasie dokładnie tego samego dnia co przewidziany termin porodu.
Też miałam dwa poprzednie porody przez cięcie. Pierwszy tak jak ty brak postępu porodu po 14 godz a drugi zbyt duże bobo i jak tylko przyszły skurcze brali mnie na stół . Myślę jak to tym razem będzie. Chciałabym spróbować naturalnie ale nie wiem czy to już nie za duże ryzyko po tych 2 wcześniejszych cc.
 
Tak się zastanawiam... Skoro wiek ciąży liczy się na podstawie wielkości zarodka to dlaczego ja mając 6,7 mm na wizycie miałam 6+4, a Ty mając 4,6 mm 6+5? Jak to jest? Chyba nie ogarniam tego jeszcze
każdy sprzęt jest inaczej ustawiony i dlatego te same mm daja inne wyniki
ja majac zarodek 4,6 mm mialam 6t1d ... wiec podejrzewam ze 6,7 daloby 6t3d ;) jakby przyjac ze zarodki rosna 1mm na dobe
dlatego nie powienno sie porownywac wynikow robionych przez innego gina na innym sprzecie bo jest niemiarodajny
 
reklama
Do góry